Gönderen Konu: Axess Mobil'e girenler iPhone X kazanma şansı yakalıyor! (13.06.2018)  (Okunma sayısı 394 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

  • Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 8739
    • Her Gün Kampanya
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Axess Mobil'e girenler iPhone X kazanma şansı yakalıyor!
10 iPhone X’dan birinin sahibi olmak istersen hemen Axess Mobil’e giriş yap, kampanya ekranından "Hemen Katıl" butonuna tıkla ve çekilişe katılma şansını yakala!

Kampanya detayları:

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 02.05.2018 tarih ve 24951361-255.01.02-E.4540 sayılı izni ile Akbank T.A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya 05.05.2018 (saat 00:01) - 13.06.2018 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Mobil bankacılığın kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla Banka Hizmet tanıtımlarını da sağlayan; Axess Mobil uygulamasını ücretsiz indirip, müşteri numarası/TC Kimlik numarası veya kredi kartı numarası ve Akbank Direkt şifresi ile giriş yapıp, uygulama üzerinden iPhone X kampanya katılım butonunu tıklayan Akbank müşterileri ile Akbank Direkt Mobil uygulamasını ücretsiz indirip, bireysel sekmesini tıklayarak, müşteri numarası/TC Kimlik numarası veya kredi kartı numarası ve Akbank Direkt şifresi ile giriş yapıp, uygulama üzerinden iPhone X kampanya katılım butonunu tıklayan Akbank müşterileri çekilişe dahil edilecektir. Kampanyaya katılım Axess Mobil’den 1, Akbank Direkt Mobil’den 1 olmak üzere toplam 2 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Kampanyaya katılmak için Axess Mobil üzerinden kampanya ekranından “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız ve “Katıldınız” ibaresini görmeniz gerekmektedir.
Çekiliş 27.06.2018 Saat:11:00'de Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. A.Ş. Toplantı Salonu. Gökkuşağı Sk. No.15/1, 4.Levent Beşiktaş-İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.
Yapılacak çekiliş sonucunda, 10 adet 6.099,00 TL değerinde, Iphone X 64 GB Telefon (Hat ve Kart Hariçtir) verilecektir.
Katılımcıların Axess Mobil üzerinden bir çekiliş hakkı kazanabilmeleri için, kampanyaya katılım gösterecekleri sırada en az bir adet, açık durumda, bireysel Akbank banka veya kredi kartı olması gerekmektedir.
Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.
Kampanyaya katılım Akbank Direkt Mobil'den 1, Axess Mobil'den 1 olmak üzere toplam 2 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Bir kişi, birden fazla ikramiye kazanamaz.
Akro Tanıtım Org. Film Yapım ve Tic. A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler, kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve / veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Çekiliş sonuçları 03.07.2018 tarihinde Akşam gazetesinde ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet adreslerinde ilan edilecektir.
Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.
Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi'ne başvurulmalıdır.
Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin