Gönderen Konu: Visa ile Fifa Dünya Kupası'na gitmeye var mısın ? (Kanyon Alışveriş Merkezi)  (Okunma sayısı 635 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı orkide28

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 2972
KATILIM KOŞULLARI
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 18.04.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.4059 sayılı izni ile Visa Europe Services LLC. (“Visa”) tarafından düzenlenmiştir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye’de hizmet veren tüm bankaların Visa logolu kartları ile İstanbul ili Şişli ilçesinde bulunan Kanyon Alışveriş Merkezindeki tüm mağazalardan (Alışveriş Merkezi içindeki banka ve ATM’lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, döviz bürosu işlemleri, tütün ve tütün mamülleri ile alkollü içecek harcamaları, şans ve talih oyun harcamaları kampanyaya dahil değildir) tek seferde 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, slip ile birlikte alışveriş fiş/faturasını kampanya katılım noktasına ibraz eden müşterilere, üzerinde çekilişe katılım numarası, slip onay kodu, fiş/fatura no, fiş/fatura tarihi, ad, soyad, doğum tarihi, adres, cep telefonu numarası ve kampanya katılım koşullarının bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Kampanya, 20.04.2018 (saat 10:00) – 06.05.2018 (saat 22:00) tarihleri arasında yürütülecektir.

Çekiliş; 10.05.2018 tarihinde saat 10:00’da Empati Reklam Görsel Hizmetler Organizasyon Promosyon Gıda ve Tic. A.Ş. – Toplantı Odası Salih Omurtak Cad. No:56 Koşuyolu - Kadıköy / İstanbul adresinde yapılacaktır.

Kazanan talihliler; 11.05.2018 tarihinde Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır.

26.05.2018 tarihi akşamına kadar başvurmayan asil talihliler ile 10.06.2018 tarihi akşamına kadar başvurmayan yedek talihlilere ikramiyeleri verilmez. İkramiye kullandırma tarihi 04-08.07.2018’dir.

Çekiliş hediyesi; 2 adet FIFA 2018 Dünya Kupası Çeyrek Final Seyahati (4-8 Temmuz 2018 tarihleri arasında, 4 gece - 5 gün, 4* otelde, çift kişilik odada oda kahvaltı konaklama, Moskova Havalimanı / Otel / Moskova Havalimanı transferleri, öğle ve akşam yemekleri icin Visa pre-paid kart, 2 kişilik çeyrek final kategori 1 maç bileti, Türk Hava Yolları ile İstanbul / Moskova / İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve havalimanı vergileri dahildir. Seyahat ikramiyesi İstanbul Havalimanında başlar ve biter. Yurtiçi ulaşım masrafları, tüm şahsi harcamalar, vize ve pasaport işlemleri, yurtdışı çıkış harcı ve ilgili masraflar talihliye aittir. Seyahat talihli ile birlikte çift kişiliktir.) (Hediye birim fiyatı 16.640 $’dır)

Çekilişe katılım numarası, slip onay kodu, fiş/fatura no, fiş/fatura tarihi, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Kanyon Alışveriş Merkezi içindeki banka ve ATM’lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, döviz bürosu işlemleri, tütün ve tütün mamülleri ile alkollü içecek harcamaları, şans ve talih oyun harcamaları kampanyaya dahil değildir.

Katılımcılar, slip ve fiş/faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabilecektir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Kampanya tarihleri arasında, alışverişlerini iptal veya iade eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiye tesliminde slip, fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

İkramiye talihli dışında başka biri tarafından kullanılamaz, devredilemez, nakde çevrilemez.

Visa Europe Services LLC., Kanyon Yönetim İşletim Pazarlama A.Ş., Empati Reklam Görsel Hizmetler Organizasyon Promosyon Gıda ve Tic. A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler bu kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan ÖTV+KDV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Katılımcıların ikramiyelerin son teslim tarihini takip eden onbeş gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne itiraz veya şikâyette bulunma hakkı vardır.

Katılım koşulları ve detaylı bilgi için: visa.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Visa kampanyayı dilediği zaman önceden haber vermeksizin durdurma, kampanyanın şartlarında tek taraflı değişiklik yapma hakkına sahiptir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu kampanyaya katılan herkes, bu kampanyanın koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını beyan ve taahhüt ederler.

Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. Kampanya boyunca, kampanyaya katılımları olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen katılımcı yahut katılımcıların o güne kadar olan bütün kampanya katılım verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

Çekilişe katılmanız halinde, çekilişe ilişkin olarak vereceğiniz kişisel verileriniz, kampanya katılım noktasında çekilişe katılmadan önce incelemenize sunulacak olan ve aynı zamanda kampanya süresince bu linkten ulaşabileceğiniz aydınlatma metninde belirtilen esaslar çerçevesinde işlenecektir.

Çekilişle ilgili bilgi almak için 0216 326 88 34 no’lu firma telefonuna başvurulabilir.

Bu kampanyaya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
Gayret değil, Niyet önemli.

Çevrimdışı perfecting

 • Yeni Kampanyacı
 • *
 • İleti: 1
(Hediye birim fiyatı 16.640 $’dır) Vergisi ne kadar tutar bunun

Çevrimdışı perishan

 • Forum Moderatörü
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9709
100 TL alışveriş yapılarak katılım sağlanan bu çekilişi ben unutmuşum :( Üstelik çekiliş döneminde farklı mağazalardan 1200TL üzeri alışveriş yapmıştım ve tüm o mağazaların Kanyon AVMde şubeleri vardı.

Katılım sadece 232 kişi olmuş :( 2 kişilik gezinin tutarı 16.650USDx2= 33.300USD Bugünkü kurla 33.300x4.70=156.610TLdeğerinde hediye verilmiş. Kampanyanın getirisi ise 232x100TL=23.200TL

Ben bu kafayı nereye vurayım acaba? :-\ :-\ :-\

Çevrimdışı ayan

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9807
vergisi ne kadar allah bilir?