Gönderen Konu: kupa törenine bilet kazanan 10 kişiden birisi olma şansı yakala!  (Okunma sayısı 435 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1288
Galatasaray, 2017-2018 sezonunda Türk Telekom Stadyumunda oynadığı 17 Süper Lig maçının kaçından galip olarak ayrılmıştır?

Bu tweeti alıntılayarak #RuhDeğişmez etiketiyle paylaş, kupa törenine bilet kazanan 10 kişiden birisi olma şansı yakala!
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

 
1. İşbu yarışmanın konusu Türk Telekomünikasyon A.Ş’nin (“Türk Telekom”) Twitter.com’da gerçekleştireceği yarışmada takipçilerine vereceği 10 adet Galatasaray Kupa Töreni bilet ödülünü kapsamaktadır.
2. Yarışmaya katılmak için katılımcının 18 yaşını doldurmuş olması ve kendilerine özel Twitter hesabının olması gerekmektedir. Katılım tarihinde 18 yaşını doldurmamış kişilerin katılımı geçersiz sayılacaktır.
3. Yarışmaya katılım ücretsizdir ve yarışmaya sadece gerçek kişiler katılım sağlayabilir. Tüzel kişiler adına bir temsilci yarışmaya katılamaz.
4. “Türk Telekom Galatasaray Kupa Töreni Bilet Yarışması” Türk Telekom’un twitter.com/turktelekom resmi Twitter hesabında, 20.05.2018 tarihinde saat 00:00’da başlayıp 20.05.2018 tarihinde saat 13:00’da sonra ermektedir ve Türk Telekom tarafından düzenlenmektedir.
5. Yarışmaya katılmak isteyen kullanıcıların; yarışma içeriğini bulunduran içeriğe, Twitter alıntı özelliğini kullanarak #RuhDeğişmez etiketiyle doğru cevabu yazarak Tweet atmaları gerekmektedir.
6. Katılımcılar arasından Türk Telekom’un oluşturacağı jüri tarafından bağımsız beğeni kriterlerine göre seçilecek olan 10 kişi bir adet Kupa Töreni Bileti almaya hak kazanacaktır. Bilet kazanan kullanıcılar 20.05.2018 tarihinde Türk Telekom’un Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin resmi Twitter hesabında duyurulacaktır.
7. Bir katılımcı sadece bir ödül kazanabilecektir. Bir gerçek kişinin birden fazla Twitter hesabı bulunması ek katılım hakkı vermeyecektir.
8. Yarışmaya Türk Telekom ve iştirakleri çalışanları, Türk Telekom bayileri ve üçüncü partileri katılamaz; katılmış olsalar dahi, yarışmayı kazanmaları halinde ödül almaya hak kazanamazlar.
9. Kazanan kullanıcılara yayın esnasında verdikleri doğru yanıtlar üzerinden Twitter’daki direct message özelliğiyle iletişime geçilecek ve iletişim bilgileri talep edilecektir. Bilgilerini eksik ya da yanlış iletmesi ve/veya süresinde cevap vermemesi nedeniyle kendisine ulaşılamayan kullanıcı ödül kazanamamış sayılacaktır. Yarışmada ödül kazanma hakkı için katılımcının Passolig üyeliği ve passo kartı olmak zorundadır. Aksi takdirde ödül hakkını kaybedecektir.
10. Türk Telekom, önceden izin almaksızın tek taraflı olarak yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar. Bu gibi değişiklikler olması halinde sosyal medya hesapları üzerinden ve/veya resmi web sitesinden duyuracaktır.
11. Kazananlar bu haklarının başkası tarafından kullanılmasını talep edemez, başka bir kişiye devredemez. Kazanılan ödüller iade edilemez, nakde veya mala çevrilmesi talep edilemez.
12. Yarışmada 10 adet asil kazanan belirlenecektir. Türk Telekom Galatasaray Kupa Töreni Bilet Yarışması, 10 adet bilet ödülünü içermektedir.
13. Yarışma kazananına ödülü aynı gün içerisinde ulaştırılacaktır.
14. Ödül kazanan kullanıcılar, söz konusu haklarını Türk Telekom kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları, yanlış iletişim vermeleri iletişim bilgilerindeki değişiklik ve/veya verdikleri iletişim bilgilerinden ulaşılamaması halinde Türk Telekom sorumlu tutulamayacaktır.
15. Yarışmaya katılanlar Türk Telekom’un işbu yarışma şartnamesinde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Türk Telekom tarafından yapılacaktır.
16. Paylaşılan kişisel bilgiler ve iletişim bilgileri gibi bilgiler dolayısıyla çıkabilecek ihtilaflardan Türk Telekom sorumlu değildir.
17. Yarışmaya katılanlar paylaştıkları bilgilerin Türk Telekom tarafından yarışma boyunca saklı tutulabileceğini ve yarışmada paylaştıkları içeriklerin yarışmanın sona ermesinden itibaren bir ay süresince Türk Telekom tarafından yazılı ve görsel basın aracılığıyla, basılı ve dijital mecralarda ve internet mecrasında tanıtım aracılığıyla isim, soyisim, yorum bilgilerinin kullanılabileceğini onaylarlar.
18. Yarışmada öngörülmemiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışan kullanıcıların belirlenmesi durumunda bu kullanıcılar ödüle hak kazanamayacak olup Türk Telekom‘un söz konusu kullanıcılar için yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.
19. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Türk Telekom kayıtları esas alınacaktır.
20. Türk Telekom canlı yayın esnasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan ve yanlış iletişim bilgilerinin verilmesinden sorumlu değildir.
21. Türk Telekom “Türk Telekom Galatasaray Kupa Töreni Bilet Yarışması”; hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
22. Türk Telekom’un yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı, kampanya şartlarında değişiklik yapma ve yarışma kapsamında verilecek cihaz ödülünü muadiliyle değiştirme hakkı mahfuzdur. Bu yarışmaya katılan herkes işbu şartnamedeki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
23. Yarışmaya katılanlar Türk Telekom‘un işbu kampanya şartnamesinde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Türk Telekom tarafından yapılacaktır.

Çevrimdışı entryka

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1288
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Galatasaray Kupa Töreni Bilet yarışmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bu akşam Türk Telekom Stadyumunda düzenlenecek törene bilet kazananların, bilgilerini Doğrudan Mesaj olarak bizimle paylaşmasını rica ederiz. #RuhDeğişmez