Gönderen Konu: Axess’e özel altinyildizclassics.com'da %30 indirim!  (Okunma sayısı 306 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sakaryazede

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4089
  • BAY İSTATİSTİK
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Axess’e özel altinyildizclassics.com'da %30 indirim!
Axess’e özel 16 - 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında altinyildizclassics.com'da ilk alışverişinize %30 indirim! Üstelik 9 taksitle!

İndirim kodu: AKAC30

Kampanya detayları:

Axess’e özel 16 - 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin'da Fırsat kategorisi hariç ilk alışverişinizde %30 indirim sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için AKAC30 indirim kodunun ödeme sırasında kullanılması gerekmektedir. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilmez. Kampanya sadece online alışverişlerde geçerlidir. İndirim belirtilen kod ile firma tarafından sepet tutarı üzerinden uygulanmaktadır.
1 Ocak - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında, Altınyıldız Classics ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’da Axess’e özel 9 aya kadar taksit sunulur.
Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.