Gönderen Konu: Baby2Go Seyahat Boyu Şampuan Seti  (Okunma sayısı 412 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1426
Baby2Go Seyahat Boyu Şampuan Seti
« : 16 Mayıs 2018, 16:51:19 »
Baby2Go Seyahat Boyu Şampuan Seti Yarışma Koşulları
BABY2GO TÜRKİYE·16 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA
 
· Baby2go tarafından, 16.05.2018 tarihinde Instagram ve Facebook hesabı üzerinden bir yarışma düzenlenecektir. Yarışma 16 Mayıs Pazartesi günü saat 13:00 da başlayıp, 22 Mayıs Pazartesi günü 15.00 itibariyle sona erecektir.
· Yarışmaya Facebook ve Instagram üzerinden katılanların yarışma postuna yorum olarak 3 tane arkadaşlarını etiketlemeleri ve yarışmaya katıldıkları mecrada Baby2go hesabını takip etmeleri şarttır.
· Katılımcılar profil bilgilerinin doğruluğunu beyan ve taahhüt ederler. Yarışma sonucunda kazanılacak ödüle yalnızca profil bilgileri belirtilen şahıs hak kazanacaktır.
· Yarışmayı kazanan kişiler yapılacak çekiliş ile belirlenecek olup, çekiliş sonuçları 22 Mayıs Pazartesi günü saat 15:00’ da, Baby2go Facebook ve Instagram hesabı üzerinden yarışma içeriğine yorum olarak yazılacaktır.
· Çekiliş ile Facebook üzerinden yarışmaya katılacaklar arasından 10 kişi , Instagram üzerinden yarışmaya katılacaklar arasından da 5 kişi olmak üzere toplamda 15 kişi belirlenecektir. Çekilişi kazanan 15 kişiye Bubchen seyahat boyu şampuan seti verilicektir.
· Katılımcıların yalnızca bir kez ödül hakkı olduğundan her kullanıcı yarışmaya sadece 1 platform üzerinden başvurabilecektir.
· Çekilişte veya yarışmaya katılırken çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacaktır.
· Kazanılan ödül bir başkasına devredilemeyeceği gibi ödüllerin nakit karşılığı da talep edilemeyecektir.
· Yarışmayı kazananlar arasından herhangi birinin ödülü kabul etmemesi halinde yukarıdaki yöntem izlenerek yedek talihli/talihliler belirlenecektir.
· Kazandığı açıklanan yarışmacılar ile iletişim kurulabilmesi için kullanıcıların ad-soyad, telefon ve adres bilgilerini özel mesaj (DM) yoluyla iletmeleri gerekmektedir. Belirlenen talihliler 72 saat içerisinde söz konusu bilgileri iletmedikleri takdirde ödülü almaya hak kazanamayacaklardır.
· Bilgilerin gönderilmemesi, yanlış veya eksik gönderilmesi nedeni ile hak sahiplerine ulaşılamaması durumunda meydana gelecek hak kayıplarından Baby2go sorumlu olmayacaktır. Bu durumda başka bir katılan/kazanan belirlenebilecektir.
· Yarışmaya 18 yaşından küçük olmamak şartıyla isteyen herkes katılabilmektedir. Katılım için başkaca bir ticari koşul aranmamaktadır.
· Baby2go, önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, ilgili tarihleri ve yarışmada verilecek ödülü düzenleme/değiştirme hakkını saklı tutar.
· Yarışmaya katılan herkes, yarışma koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
· Yarışma için gönderilen içerikler hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka ve yasalara aykırı olamayacağı gibi , başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin