Gönderen Konu: İzmit'ten İstanbul Esenler civarına servis var mı acaba, bildiğiniz?  (Okunma sayısı 1569 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı guvenkoksal

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • ... karada değil, ya dalışta yada atlayışta ...
    • facebook.com/guvenkoksal41
İzmit'ten İstanbul Esenler civarına servis var mı acaba, bildiğiniz?
Sabah İzmit'ten İstanbul Esenler civarına gidiş, akşam İzmit'e dönüş şeklinde? Hafta içi 5 gün olarak?
"Ya Rabbi! Yalnız sana ibadet eder ancak senden yardım dileriz. Bize doğru yolu göster." Fatiha Suresi 5-6

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
En mantıklısı otogar gibi görünüyor
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İzmit'ten İstanbul Esenler civarına servis var mı acaba, bildiğiniz?
Sabah İzmit'ten İstanbul Esenler civarına gidiş, akşam İzmit'e dönüş şeklinde? Hafta içi 5 gün olarak?
Üniversitelerin servisleri var. Ama Esenler e kadar gider mi bilmem. Özellikle Gebze civarında o tarz Citroen Fiat servis araçları görüyorum.  Genelde talep tam tersi istikamette, İstanbul ikametli öğrenciler kalabalık. O nedenle İstanbul'dan İzmit'e Sakarya'ya üniversitelere giderler. Tam tur adını almadım ama aratınca şunlar çıktı. Yine dolandırıcı falan olmasın kendiniz araştırın daha detaylı.

Bir de tavsiyem o kadar yol katedeceğinize servise para vereceğinize o bölgede mobilyalı günlük kiralık daireler çok oluyor. Eşyalı bir tane bulup pazarlık yapın, sadece haftaiçi kalacağınızdan uygun fiyata aylık size bir daireyi kiralarlar. Servis daha fazla ister ve eve bir tek uyumaya gidebilirsiniz.

Ya arkadaş sen üniversitede ne yaptın derseniz 20 li yaşlar , Sakarya uzak. Ben devlet yurdunda kaldım hafta içleri, haftasonları da İstanbul'a ailemin yanına geldim. Kalsam eminim şimdi kafamda saç kalmamıştı. :D O yol hele ki İstanbul 17 milyon olmuş, inan çekilmez çekilmez. Birgün kendini Hereke'de falan denize atarsın mazallah, aman Allah (C.C.) korusun.

Tavsiyem : Servisçi eminim sana yıllık sözleşme imzalatmak isteyecektir. İnan gerekirse %50 fazla para verin ama 1 ay bir deneyin. Nasıl olacak, yapabilir miyim diye. Zaten 1 ay değil 1 haftada vazgeçersiniz.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2018, 21:38:18 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Bu arada ben İstanbul'u karış karış geziyorum, buna rağmen Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Esenler i pek bilmem. O lokasyona yakın daire ararsanız Esenler e yakın sayılacak metroyla ulaşılabilir diye düşündüğüm E5 hattında Zeytinburnu, Güngören, Merter civarlarında daire bakın derim. Daha detay bilgi lazım olursa DM den bana yazabilirsiniz.

Çevrimdışı guvenkoksal

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • ... karada değil, ya dalışta yada atlayışta ...
    • facebook.com/guvenkoksal41
Çok teşekkürler Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin dediğiniz çok doğru. Bana da zor olur gibi geliyor ama yinede bir araştırayım dedim. Öğretmen evi ve misafirhaneler de pahalıya geliyor. Birde dediğiniz gibi eşyalı dairelere bakayım uygun fiyatlı var mı?
"Ya Rabbi! Yalnız sana ibadet eder ancak senden yardım dileriz. Bize doğru yolu göster." Fatiha Suresi 5-6

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Şimdi sizin avantajınız sadece haftaiçi ihtiyacınız olması. Oralar otel gibi temizlikçi siz çıkınca temizliyor vs.

Eskiden böyle daireler (!) pek hoş karşılanmazdı ama son birkaç yıldır Beylikdüzü civarında Özyurtlar İnşaat falan koca apartmanı bu şekilde 1+1 , 2+1 yapıp günlük kiraya veriyor. Artık Suriyeli aileler falan da kalan gördüm.

Sizin pazarlık gücünüze bakar diyeyim. Çok uzun vadeli aylarda tutrsanız çok ciddi indirim yaparlar. Düzgün bir yer bulunur diye düşünüyorum.