Gönderen Konu: Turkcell Platinum - Hayallerinizdeki Şehirler: Phuket Kampanyası  (Okunma sayısı 1124 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
İçerik
Turkcell Platinum uygulaması üzerinden çekilişe katılabilirsiniz. Yeni rüya şehir Phuket için her gün bir çekiliş hakkı daha alın, şansınızı artırın.
Tarih Aralığı
Çekilişe katılım tarih aralığı: 14 Mayıs – 20 Haziran 2018
Çekiliş Tarihi: 26 Haziran 2018
Hayallerinizdeki Şehirler: Phuket Kampanyası
Hayallerinizdeki şehirlere Türk Hava Yolları ile uçma şansınız Phuket ile devam ediyor. 14 Mayıs – 20 Haziran 2018 tarihleri arasında her gün çekilişe katılın, kazanma şansınızı arttırın.
26 Haziran'da yapılacak çekilişte kazanan müşterilerimize Phuket için gidiş dönüş olacak şekilde 60.0000 mil değerinde uçak bileti hediye ediyoruz. Yükleyeceğimiz miller 13.08.2018-13.09.2018 tarihleri arasında geçerli olacak ve Phuket için tek kişilik gidiş dönüş bileti olarak düzenlenecektir. Uçak biletinizi ve tarihini kesinleştirebilmek için biz sizi arayarak rezervasyonunuzu tamamlayacağız ve vergileri de karşılayacağız. Eğer Miles&Smiles üyesi değilseniz kampanya sayfamızdan hemen ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.
Şimdi siz de şanslı 10 kişiden biri olmak için bugünkü çekiliş hakkınızı hemen alın!
Bol şanslar.
Katılım Koşulları
Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 04.05.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.4691 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
Bu kampanyada; 14.05.2018 (SAAT: 10.00)– 20.06.2018 (SAAT: 09:59) Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ait Platinum mobil uygulamasının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla akıllı telefonları üzerinden Platinum mobil uygulamasını ücretsiz indirerek ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile uygulamaya giriş yapan Turkcell Platinum abonelerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım her gün 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olup toplam 38 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekiliş 26.06.2018 tarihinde saat 10:30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 10 kişi 5.310,00 TL değerinde 13.08.2018-13.09.2018 tarihleri arasında talihlinin belirleyeceği uçuş gün ve saatinde Türk Hava Yolları Atatürk havalimanı kalkışlı tarifeli uçak ile İstanbul-Phuket – İstanbul tek kişilik gidiş dönüş uçak bileti ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 28.06.2018 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 13.07.2018 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 28.07.2018tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya Turkcell Platinum abonelerine yöneliktir. Tüm katılımlarda Telefon no, Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanyaya katılım her gün 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olup toplam 38 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. , THY çalışanları ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Asil Kazananlar
SAMİ DARSA, BAŞAK GÜMÜŞ, MUSTAFA ERCAN, İLYAS EMİRLİOĞLU, LADEN YENIGUN
GOKCEN PALA, BİROL SARIKAYA, VAROL PABUÇÇUOĞLU, MUSTAFA KETEN, ÖZGÜR ÇELEBİ
Yedek Kazananlar
ÖZGE YEŞİLYURT, YUSUF ÇEKMEZ, DİDEM SERİM, HASAN AYVAZ, ERTUĞRUL GÜL
AHMET GÜRKAN ERKUTLU, KAAN SİSMANOGLU, AYBARS KORUN, DİDEM TURAN, EMRE CANPOLAT
ZEYNEP KUL OKUYUCU, PERİM ERSALAN, MEHMET İZMİR, GÜLŞAH KOPTAGEL, TUMAY KOKTEKİN
NİHAT FATİH KESKİN, JALE SAĞLAM, MUSTAFA YENİCE, ÇAĞLAR İŞBİLİR, AHMET KEREM KÖSEOĞLU

perishan

• Ziyaretçi
Çıksa şaşardım zaten  ???

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Çıksa şaşardım zaten  ???
Ben bi tk no alamadım.Ah alabilsem katılıcam buna
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...