Gönderen Konu: Ramazan'a Özel 100 TL'ye Varan Parafpara!  (Okunma sayısı 351 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı svesves

  • Acemi Kampanyacı
  • **
  • İleti: 189
Ramazan'a Özel 100 TL'ye Varan Parafpara!
« : 10 Mayıs 2018, 17:33:47 »
Ramazan Kampanyası
PARAF İLE 100TL’YE VARAN PARAFPARA!
Paraf ile 10 Mayıs -17 Haziran 2018 tarihleri arasında akaryakıt hariç tüm sektörlerden yapılacak 100 TL ve üzeri ilk işlemden sonraki her 100TL ve üzeri işleme 10TL, toplamda 100 TL ParafPara verilecektir.
Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 100 TL olacaktır.
Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce “RAMAZAN” yazıp 3404’e gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
Kazanılan ParafParalar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
Kazanılan ParafPara’lar, harcamanın yapıldığı karta yüklenecektir ve tüm Paraf üyesi işyerlerinde kullanılabilecektir.
Sanal POS tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar kampanyaya dahildir.
Business kartlar ve Halkcardlar kampanyaya dahil değildir. ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır.
Transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır. ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, fatura ödemeleri ve vergi ödemeleri dahil değildir.
Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 28.06.2018 olup kullanılmayan ParafParalar 29.06.2018 tarihinde geri alınacaktır.