Gönderen Konu: GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası  (Okunma sayısı 538 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1348
GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası
« : 08 Mayıs 2018, 19:07:43 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin


GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası
Kategori: Faturalı Hat - Cepten İnternet , Hazır Kart - Cepten İnternet
Yenilenen GNÇ uygulamasını indirerek sen de bolluk dünyasına katıl. Haftada 2 kez hediye yumurtanı çatlat, anında hediyeleri kazan


Daha Fazla Bilgi

GNÇ uygulaması 26 yaş altı gençlere fayda ve fırsatlar sunarak iletişim ve tanıtım yapılan bir dijital platformdur. Detaylı bilgi almak ve uygulamayı indirmek için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresini ziyaret ediniz.
Kampanyadan 26 yaş altındaki, IOS ve Android işletim sistemli, cihazına GNÇ uygulamasını indiren, tüm Turkcell Bireysel, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir.
Kampanya kapsamında GNÇ uygulaması içinde Turkcell telefon numaraları ve şifreleriyle giriş yapan Turkcell aboneleri uygulama içinde “Çatlat” adlı bölüme girerek kampanyadan faydalanabilecekleri haftanın 2 gününü belirleyecek ve kendilerine bildirilen hediye ve fırsatlardan yararlanma hakkı alabilecekleri günlerde uygulama içine girip haklarını alabileceklerdir.
Kampanyadan 1 hafta içerisinde en fazla 2 ayrı günde faydalanılabilir. Turkcell bu hakkı istatistiksel modellerle belirleyeceği kitlelere dönemsel olarak artırarak ek kampanyalar sunabilir.
Uygulama içerisinde belirlenen ve telefon numarasına tanımlanan kampanya günleri değiştirilemez. Turkcell gün değiştirme hakkını dönemsel olarak ek kampanyalarla kullanıcılara sunabilir.
Kampanya 07 Mayıs 2018 günü başlayacaktır.
Kampanya günleri uygulama içinde istatistiksel modellere göre oluşturulmuş olup, her kullanıcıya haftanın 2 günü kampanyadan yararlanma hakkı tanınır.
Hediye ve fırsat paketlerinin abonelere dağılımı istatistiksel modellere göre oluşturulmuş şu gruplara göre yapılacaktır: Cihazında GNÇ uygulaması yüklü ve 4.5G altyapısını kullanan abonenin kampanyadan faydalanmak istediği anda bulunduğu lokasyon ve saat dilimi belirlenir (sistem altyapısı bir gün 00:00’dan başlayarak 23:59’a kadar dörder saat aralıklarına bölen 6 saat dilimi olarak sayılmaktadır). Bu lokasyon ve saat diliminin son 30 gündeki kapasite kullanım yoğunluk değerleri belirlenir. Abone kampanyadan faydalanmak istediği anda, içinde bulunduğu lokasyon ve saat dilimindeki son 30 günlük kapasite kullanım yoğunluk değerlerinin en büyüğü %30*’a eşit veya küçük ise ve kapasite kullanım yoğunluk değerleri büyükten küçüğe sıralandığında en büyük %10’luk dilimdeki kapasite kullanım yoğunluğu değeri %20’ye eşit veya küçük ise, içinde bulunduğu lokasyon ve saat dilimindeki son 30 günlük yoğunluk değerlerinin en büyüğü %30’dan büyük, %50’den küçük veya eşit ise ve kapasite kullanım yoğunluk değerleri büyükten küçüğe sıralandığında en büyük %10’luk dilimdeki kapasite kullanım yoğunluğu değeri %40’a eşit veya küçük ise, içinde bulunduğu lokasyon ve saat dilimindeki son 30 günlük yoğunluk değerlerinin en büyüğü %50’den büyük ise ve kapasite kullanım yoğunluk değerleri büyükten küçüğe sıralandığında en büyük %10’luk dilimdeki kapasite kullanım yoğunluğu değeri %40’dan büyük ise veya 26 yaş altında Turkcell abonesi olup 4,5 G altyapısını cihazında kullanmıyorsa abone hediye ve fırsat tekliflerinden bir tanesinden faydalanma hakkı kazanacaktır.
*: Yukarıda yüzde (%) olarak bahsedilen değerler 4.5 G sahasının kullanım yoğunluğunu değerini  (%0-%100 aralığında) ifade etmek için kullanılmıştır.
Aboneler aşağıdaki tablodaki hediye ve fırsatlara ek olarak marka işbirliklerinin sağlayacağı faydaları da kazanabileceklerdir.

HEDİYELER ve FIRSATLAR   DETAYLAR
1 Saat İnternet   Hediye internet paketi bildiri SMS’inden itibaren 1 saat boyunca geçerlidir ve 1 GB ile sınırlıdır.
Yarım Saat İnternet   Hediye internet paketi bildiri SMS’inden itibaren 30 dakika boyunca geçerlidir ve 200 MB ile sınırlıdır.
1 TL’ye 1 GB İnternet   İnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS'i ile 1 gün boyunca 1 GB olmak üzere tanımlanacaktır. Katılım detayları aşağıdadır.

1 TL’ye 1 GB İnternet Fırsatı Katılım Detayları: İnternet fırsatından GNÇ uygulaması içinde Turkcell telefon numaraları ve Turkcell şifreleri ile giriş yaptıktan sonra uygulama içinde Çatlat bölümünden KDV ve ÖİV dâhil 1 TL karşılığında internet kampanyasından yukarıda belirtilen istatistiksel modellere göre yararlanma hakkı kazanan kişiler faydalanabilir. Belirtilen koşulları sağlayan abonelere SMS yoluyla bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Abone gelen bilgilendirme SMS’ini ücretsiz olarak 24 saat içinde yanıtlayarak kampanyadan faydalanma süresini başlatabilir. Başvurulduktan sonra kampanya 1 gün (24 saat) boyunca geçerli olacaktır.
Kampanyadan faydalanma iptali; 1 Saat İnternet hediyesi için IPTAL GNC1SAAT, Yarım Saat İnternet hediyesi için IPTAL GNCYARIM,  1 TL’ye 1 GB İnternet fırsatı için IPTAL GNC1TL,  yazılıp 2200’a göndererek sağlanabilir.
Kampanya kapsamında verilen faydalardan kalan miktarın sorgusu GNÇ uygulaması ve SMS ile yapılabilir.
Tüm paketler yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Abonenin paketinin bitmesi durumunda hızı 1 kbps'ye indirilip aşım ücreti yansıtılmaz.
İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
1 Saat İnternet ve Yarım Saat İnternet hediyelerinin kullanım hakkı abonelere Çatlat kampanyası kapsamında uygulama içinde ilgili butona basıldığı an başlar. Hediye internet paketi tanımlaması yapıldığı aboneye SMS ile bildirilir.
GNÇ uygulaması içinde Çatlat bölümünde 1 TL’ye 1 GB internet fırsatından yararlanma hakkı kazanan faturasız hat kullanıcısı aboneler için abone, onay SMS’ini gönderdikten sonra bakiye kontrolü yapılır. Yeterli bakiye bulunmaması durumunda internet paketi tanımlaması yapılmaz. Yetersiz bakiye nedeniyle aktiflenemeyen kampanyadan yeni bakiye yüklemesi sonrası yeterli bakiye olması durumunda faydalanılabilir.
Kampanya sonucu yüklenen paketlerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.
Turkcell kampanya içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.