Gönderen Konu: Pepsi UCL 2018 Şampiyonlar Ligi Çekilişi  (Okunma sayısı 807 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi telit35

• Deneyimli Kampanyacı
Pepsi UCL 2018 Şampiyonlar Ligi Çekilişi
« : 04 Mayıs 2018, 22:35:11 »
Adana ili ödülleri silip süpürmüş
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: Pepsi UCL 2018 Şampiyonlar Ligi Çekilişi
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2018, 23:13:17 »
forumdan var yedek :D bu arada ADANA olması normal.çünkü pepsinin ana fabrikası adanada ve burdan çukurova bölgesine dağılıyor.adana mersin iin pepsi çok çıkması normal. Adana dan pepsiye katılım çok var.türkiyenin en sıcak bölgesi ADANA olduğunu düşünürsek, ADananın 2 buçuk mevsim olduğunu düşünürsek normal bunlar. Adanada kış hiç olmaz. adananın sonbaharı yarımdır. Erzurumun sonbaharı Adananın kışının belki kaç kat fazla etkilisidir. yani ADANA da her mevsim kola içilir. tüm bu etkenler birleşince normal.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimiçi telit35

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 05 Mayıs 2018, 20:12:56 »
Listede kaç tane Oğurel var sayamadım

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #3 : 06 Mayıs 2018, 11:03:06 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Listede kaç tane Oğurel var sayamadım
Pepsi bu adamların çekilişi, artık alıştık. Kaç yıl oldu ? Zaten bazı isimleri sadece bazı çekilişlerde görürsün. Bahsettiğin aile Ülker ve Pepsi çekilişlerinde malı götürür.
Söyleye söyleye dilimizde tüy bitti, bazı aileleri de sadece Carrefour çekiliş kartlı çekilişlerde görürsün. Bunlarda bir hile dönüyor diye düşünüyorum ve açık söylüyorum : "Benim tepkim belli kardeşim, ben Carrefour dan alışveriş yapmıyorum, Pepsi den alışveriş yapmıyorum. Siz de alışveriş yapmayın mutlu olun. Hile hile işte Carrefour gibi çekiliş yapamaz hale gelirler. En nihayetinde bunun çıkışı çekiliş kuponları. Adamlar bakıyorlar, kaç TL lik alışveriş için kupon çekilişe katılmış ? 60.000 TL. Sen o dönemde markette ne kadar malını sattın ? 40.000 TL. İşte kupon araklandığının bariz göstergesi."
AZA ŞÜKRETMEYEN ÇOĞU BULAMAZ.  / FORUM NEYDİ ? FORUM İYİLİKTİ, DOSTLUKTU. FORUM EMEKTİ !!!