Gönderen Konu: Ben 10 Youtuber'ını arıyor!  (Okunma sayısı 1026 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
Ben 10 Youtuber'ını arıyor!
« : 02 Mayıs 2018, 00:40:30 »
BEN 10 İLE ŞİMDİ YOUTUBER OLMA ZAMANI!
SEN DE TOYZZ SHOP MAĞAZALARINDAN 70 TL VE ÜZERİ BEN 10 ALIŞVERİŞİ YAP, FURKAN YAMAN’IN KANALINA KONUK OLMA VE ONUNLA VİDEO ÇEKME ŞANSINI YAKALA!

Bu kampanya Gıochı Prezıosı Eğitim Araçları Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin 20.04.2018 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.4178 sayılı izniyle düzenlenmektedir. 01.05.2018(saat:09.00)- 31.05.2018(saat:23.59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki Toyzz Shop Mağazaları ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden, Giochi Preziosi Eğitim Araçları Tic. A.Ş. firmasına ait Ben 10 markalı ürünlerden tek seferde 70 TL ve katları tutarında alışveriş yapan (her 70 TL’lik alışveriş için 1 şifre) tüketicilerin fiş/faturalarında kampanyaya katılım şifresi yazacaktır. (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden yapılan alışverişlerde katılım şifresi sipariş onay maili içinde tüketiciye gönderilecektir.) Fiş/faturanın üzerindeki veya sipariş onay mailindeki şifreyi, ad-soyad-adres-gsm no-doğum tarihi bilgileri ile birlikte Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana girenler (Toyzz Shop mağazalarının kapanış saati 22:00 olup, internet sitesinden şifre girilmesi kampanya süresince her gün 24 saat kesintisiz olup son şifre gönderim tarihi 01.06.2018 saat: 22:00’dır) kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden katılımcıların çekiliş hakları da iptal edilecektir. Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Mükerrer şifre gönderimleri elenecek ve ilk gönderilen şifre geçerli kabul edilecektir. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 1 Adet 2 kişilik 29.06.2018 tarihinde Youtuber ile İstanbul Mall of Avm’de tanışma ve öğle yemeği ikramiyesi (1 yetişkin,1 çocuk olmalıdır. Çocuklarda yaş sınırı yoktur. İkramiyeye İstanbul’a gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, Mall of Avm’ye transfer, 2 kişilik (1 ana yemek 1 soft içecekten oluşan) öğle yemeği menüsü, 1 adet Ben10 oyuncak dahildir.) Çekiliş, 07.06.2018 tarihinde saat 11.00’da Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde bulunan toplantı salonunda, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 11.06.2018 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye Baskısı’nda duyurulacaktır. İkramiye kazanan talihlinin adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliğ için yeterlidir. Asil talihli 26.06.2018, yedek talihliler 11.07.2018 tarihine kadar başvuruda bulunması gerekmektedir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, kimlik bilgileri ve iletişim bilgileri ile birlikte Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Sütlüce Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli fiş ibrazı zorunludur. İnternetten yapılan alışverişlerde fatura ile birlikte üzerinde şifreninde bulunduğu sipariş onay mail çıktısının ibrazı zorunludur. Gıochı Prezıosı Eğitim Araçları Tic. A.Ş., Toypa Mağazacılık Tic. A.Ş, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti., çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olmaları durumunda ikramiyeleri teslim edilmez. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Ben 10 Youtuber'ını arıyor!
« Yanıtla #1 : 03 Haziran 2018, 19:21:37 »
Bu kampanya Giochi Preziosi Eğitim Araçları Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin 18.05.2018 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.5327 sayılı izniyle düzenlenmektedir. 01.06.2018(saat:09.00)- 30.06.2018(saat:23.59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki Toyzz Shop Mağazalarından veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesinden, Giochi Preziosi Eğitim Araçları Tic. A.Ş. firmasına ait Ben 10 markalı ürünlerden tek seferde 70 TL ve katları tutarında alışveriş yapan (her 70 TL’lik alışveriş için 1 şifre) tüketiciler mağaza alışverişlerinde fiş/fatura üzerindeki, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden yapılan alışverişlerde ise sipariş onay mailinde yer alan şifreyi, ad-soyad-adres-gsm no-doğum tarihi,fiş/fatura no ve tarih bilgileri ile birlikte Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana girenler (Toyzz Shop mağazalarının kapanış saati 22:00 olup, internet sitesinden şifre girilmesi kampanya süresince her gün 24 saat kesintisiz olup son şifre gönderim tarihi 01.07.2018 saat: 23:59’dur) her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden katılımcıların çekiliş hakları da iptal edilecektir. Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Mükerrer şifre gönderimleri elenecek ve ilk gönderilen şifre geçerli kabul edilecektir. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 1 Adet 2 kişilik 29.08.2018 tarihinde Youtuber ile İstanbul Mall of Avm’de tanışma ve öğle yemeği ikramiyesi (1 yetişkin,1 çocuk olmalıdır. Çocuklarda yaş sınırı yoktur. İkramiyeye İstanbul’a gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, Mall of Avm’ye transfer, 2 kişilik (1 ana yemek 1 soft içecekten oluşan) öğle yemeği menüsü, 1 adet Ben10 oyuncak dahildir.) Çekiliş, 05.07.2018 tarihinde saat 11.00’da Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde bulunan toplantı salonunda, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 09.07.2018 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye Baskısı’nda duyurulacaktır. İkramiye kazanan talihlinin adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliğ için yeterlidir. Asil talihli 24.07.2018, yedek talihliler 08.08.2018 tarihine kadar başvuruda bulunması gerekmektedir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, kimlik bilgileri ve iletişim bilgileri ile birlikte Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Sütlüce Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli fiş/fatura ibrazı zorunludur. İnternetten yapılan alışverişlerde fatura ile birlikte üzerinde şifreninde bulunduğu sipariş onay mail çıktısının ibrazı zorunludur. Gıochı Prezıosı Eğitim Araçları Tic. A.Ş., Toypa Mağazacılık Tic. A.Ş, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti., çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olmaları durumunda ikramiyeleri teslim edilmez. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.