Gönderen Konu: Axess'e özel Beymen Club'da %25 indirim!  (Okunma sayısı 346 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı svesves

  • Acemi Kampanyacı
  • **
  • İleti: 190
Axess'e özel Beymen Club'da %25 indirim!
« : 01 Mayıs 2018, 06:58:19 »
Axess'e özel 1 - 6 Mayıs 2018 tarihleri arasında Beymen Club mağazalarından ve beymenclub.com'dan 2018 İlkbahar/Yaz sezonundan yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişinize %25 indirim hediye! Üstelik 7 taksitle.

Online alışverişler için indirim kodu: BC750

Kampanya detayları:

Axess'e özel 1 - 6 Mayıs 2018 tarihleri arasında Beymen Club mağazalarından ve beymenclub.com'dan 2018 İlkbahar/Yaz sezonundan yapılacak 750 TL ve üzeri alışverişinize %25 indirim sunulmaktadır. Beymenclub.com'da kampanyadan faydalanmak için Sepetim alanında BC750 indirim kodunun kupon kodu bölümüne girilmesi gerekmektedir. Kampanya; toplu alımlarda ve Hediye Kart/Gift Card’larda geçerli değildir. Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. Diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır.
1 Ocak - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında, Axess’e özel Beymen Club mağazalarında ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’da 7 aya kadar taksit fırsatı sunulur. Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.