Gönderen Konu: Bim 4 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kampanyası  (Okunma sayısı 2694 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Bim 4 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kampanyası
« : 26 Nisan 2018, 19:21:54 »
Bim Mağazalarında 4 Mayıs 2018 Cuma günü satışa sunulacak "Aktüel Ürünler" kataloğunda evinizin ihtiyaçı bir çok ürün bulunuyor.

Türkiye genelinde 6265 mağaza ile hizmet veren Bim Marketleri, her hafta Cuma Günü satışa sunduğu Aktüel ürünler kampanyası artık Salı ve Cuma günleri satışa sunuluyor. Yıllarca sadece Cuma günü satışa sunulan Aktüel ürünlerde, bundan sonra Salı günü gıda ve temizlik ürünlerin yer aldığı Aktüel Ürünler, Cuma Günü ise Gıda dışı ürünlerden oluşan Aktüel Ürünler satışa sunulanacak.

Gıda ve temel ihtiyaç malzemeleri satışı yapan Türkiye'nin en yaygın perakende mağazalar zinciri BİM, klasikleşen ve tüketicinin büyük ilgi gösterdiği yılın son "Aktüel Ürünler" kampanyasında
4 Mayıs 2018 Cuma gününden itibaren Buharlı Ütü, Mini Fırın, Saç Sakal Kesme Makinesi, Saç Kurutma Makinesi, Blender Robot Seti,  Çay Makinesi, Terlik, Yatak Örtüsü, Halı, Yolluk, Banyo Seti, Nevresim Takımı, Yemek Takımı, Masa Örtüsü, Çatal Kaşık Bıçak Seti uygun fiyatlarla satışa sunacak.

4 Mayıs 2018 tarihinde Bim Mağazalarından satışa sunulacak Aktüel ürünler aşağıdaki gibidir;
Philips Powerlife Plus Buharlı Ütü 149,90 TL
Luxell Turbo Mini Fırın 145 TL
Philips Saç Sakal Kesme Makinesi 89,90 TL
BlueHouse Saç Kurutma Makinesi 45 TL
Fakir Vienta Blender Robot Set 129,90 TL
Altus Çay Makinesi 109,90 TL
Şık Bayan Terlik 12,90 TL
Yazlık Bayan Terlik 14,90 TL
Çift Kişilik Yatak Örtüsü 99,90 TL
Halı 150x225cm 89,90 TL
Yolluk 100x190cm 49,90 TL
Lüx Banyo Seti 2'li 34,90 TL
Soley Çift Kişilik Nevresim Takımı 79,90 TL
Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı 199,90 TL
Güpürlü Baskılı Dertsiz Masa Örtüsü 29,90 TL
Mary Liz Cam Şerbet Seti 49,90 TL
Mary Liz Yaldızlı Ayaklı Su Bardağı 6'lı 39,90 TL
Mary Liz Yaldızlı Ayaklı Meşrubat Bardağı 6'lı 29,90 TL
Hisar Optima 24 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti 89,90 TL
Lokumluk 9,90 TL
Taşlı Metal Peçetelik 9,90 TL
Taşlı Metal Havluluk 19,90 TL
Metal Ayaklı Oval Tepsi 34,90 TL
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
Ynt: Bim 4 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kampanyası
« Yanıtla #1 : 26 Nisan 2018, 23:15:11 »
BİM bitmiş... Bitsinde zaten.... Adi ne kadar mal varsa Bim de malesef....

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 27 Nisan 2018, 13:15:19 »
yaşasın bim :D

alan insanlar varken onca çalışan varken niye bitsin devam...

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #3 : 27 Nisan 2018, 21:48:39 »
Valla Bim bizim Yakacık Çarşı'da taşındı. Hiç ayak üstü değil artık, haliyle gitmiyorum ben.

Bim bitmez, çünkü asgari ücretlinin, üniversite öğrencilerinin favori yeri. Paran azsa, o 2 kuruş ucuza aldığın raf ömrü uzun besinimsi şeyler ganimet oluyor. Ben de üniversite öğrencisiyken kampüsten çarşıya vereceğimiz minbüs parasını dahi hesap ederdik. Ne yapacaksın gelir yok, aile desteği ile geçinmeye çalışıyorsun  :D

Burası kampanya forumu, o açıdan siyaset yapacak halimiz yok. Ama BİM kime ait, arkasında kim var, sağır sultan dahi biliyor. Anlatmaya gerek yok, sucuğunda at, eşek eti de çıksa, ne olursa olsun BİM bitmez. Yoluna devam eder.

« Son Düzenleme: 27 Nisan 2018, 21:50:40 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 27 Nisan 2018, 23:05:20 »
Bim kalite açısından ve Fiyat/Performans açısından bitmiş demek istedim. Şok a101 seç hatta migros ve carefour ALTERNATİF ÇOĞALDI. KALİTE ARTTI. onca calısan derken. bim istihdam konusunda zayıf. bimle belki aynı ciroyu yapan1 yerel market bile 20 kişi istihdan ediyor. 2 mm migroslrda bie en az 10-15 kişi varken bim 4-5 kişiyle işi bitiriyor. migros marka deterjanda yada beyaz peynirde bim in dandik deterjanıda hiç bi,r kutusunun tadı tutmayan beyaz beyniride aynı para. hesabını bilene. resme büyük çercevede bakalım dostlar

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 28 Nisan 2018, 15:32:56 »
migros kampanyalarıyla en ucuz ve kaliteli markettir. Ama kampanya kombosu yapmayı bilene. Ayrıca Bimin mallarına göre M marka ürünler hem aynı para hem daha kaliteli

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #6 : 28 Nisan 2018, 20:02:19 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
migros kampanyalarıyla en ucuz ve kaliteli markettir. Ama kampanya kombosu yapmayı bilene. Ayrıca Bimin mallarına göre M marka ürünler hem aynı para hem daha kaliteli
Ben Migros marka beyaz leblebi ile dişimi kırdım. M markalı ürün almıyorum 4 yıldır.

Ayrıca yerelde 29-30 TL olan Ünal marka Ezine peynir Migros'ta 35-36 TL. Migros'ta nadir bulabileceğiniz Sercan Ezine Peyniri de 33-34 TL.

AVM çekilişleri için Migros'u sıkça kullanırım ancak perakende sektöründe çalıştığımdan bilirim. Migros konsept ve kalite odaklıdır. Fiyat odaklı değildir, bu nedenle de varoş, parası olmayan semte mağaza açmaz. Oralara artık Mjet le geliyor, o da sınırlı giriş yapıyor.
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2018, 20:04:18 Gönderen: sakaryazede »

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #7 : 28 Nisan 2018, 20:07:33 »
Ayrıca konseptten bahsetmişken A101, Bim, Şok, (eskiden Dia) bunlar discount konseptlidir. Yani iskonto indirim mağazaları.

Carrefour, Migros ulusal veya uluslararası hiper marketlerdir. Migros , Carrefour hizmet kalitesinde yerel marketlerden 1 tık iyidir ancak yerel marketlerde taze meyve sebze ile ve lokal bölgesel özel fiyatlarla Migros, Carrefour'un kafasına vurur.

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 29 Nisan 2018, 14:32:07 »
Bim kalite açısından ve Fiyat/Performans açısından bitmiş demek istedim. Şok a101 seç hatta migros ve carefour ALTERNATİF ÇOĞALDI. KALİTE ARTTI. onca calısan derken. bim istihdam konusunda zayıf. bimle belki aynı ciroyu yapan1 yerel market bile 20 kişi istihdan ediyor. 2 mm migroslrda bie en az 10-15 kişi varken bim 4-5 kişiyle işi bitiriyor. migros marka deterjanda yada beyaz peynirde bim in dandik deterjanıda hiç bi,r kutusunun tadı tutmayan beyaz beyniride aynı para. hesabını bilene. resme büyük çercevede bakalım dostlar
mahallede bim var atıyorum 4 kişi çalışıyor mahallede market var sahibi çalışıyor bide yanına alırsan birini.Bence siz sadece kendi gördügünüz marketlerle kıyaslıyorsunuz çok az nüfuslu yerlerde tek market varken bim a101 şok sayesinde rekabet arttı.Ben zaten kaliteden bahsetmedim "bim bitmiş" klişesi bitsin artık. Bim i böyle kabullenelim o da öyle bi market :D

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 29 Nisan 2018, 22:09:10 »
mahallede bim var atıyorum 4 kişi çalışıyor mahallede market var sahibi çalışıyor bide yanına alırsan birini.Bence siz sadece kendi gördügünüz marketlerle kıyaslıyorsunuz çok az nüfuslu yerlerde tek market varken bim a101 şok sayesinde rekabet arttı.Ben zaten kaliteden bahsetmedim "bim bitmiş" klişesi bitsin artık. Bim i böyle kabullenelim o da öyle bi market :D
Kardeş Gıda işiyle uğraşıyorum. bulunduğum yerde 3 şubemizde Bim-şok la komşu.Bırakda biraz gözlem yapabilelim :D neden Şok değilde Bim diyorum acebaBence bu konuda Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  de bir fikir beyan etse konu pekişmiş olur. büyük resim diyorum. markettede adam bisiklet satmıyor-masa sandalye satmıyor-hırdavat satmıyor.Fırın-züccaciye veya halı yolluk perde satmıyor...