Gönderen Konu: Söke Profeyoneller Kulübü’ne üye olun ve kazanın  (Okunma sayısı 1322 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enavci

• Usta Kampanyacı
Söke Profeyoneller Kulübü’ne üye olun ve kazanın

Bu kampanya Söke Değirmencilik San. Ve Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin 06.04.2018 tarih ve 40453693-255.01.02-E.3751 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

Söke Değirmencilik San. Ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenen bu kampanyada; 12.04.2018 (saat: 09.00)– 10.09.2018 (saat:23:59) Kampanya tarihleri arasında Söke Değirmencilik San. Ve Tic. A.Ş.’ye ait ürünler hakkında bilgilerin yer aldığı Söke Profesyoneller Kulübü uygulamasının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla kullanıcılar akıllı cep telefonları (Play store veya Apple Store) üzerinden Söke Profesyoneller Kulübü uygulamasını ücretsiz indirerek, ad soyad, adres ve telefon bilgileri ile giriş yapanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. İkramiye olarak, 10 kişi 6.099,00TL değerinde Apple Iphone X 64gb (Hat ve Kart Hariçtir) kazanacaktır. Çekiliş 13.09.2018 tarihinde saat 11:00’de Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul (Mucize Tanıtım Toplantı Salonu) adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 18.09.2018 tarihli Takvim gazetesinde duyurulacaktır. 03.10.2018 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 18.10.2018 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Tüm katılımlarda Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Söke Değirmencilik San. Ve Tic. A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

ozcartman

• Ziyaretçi
Ynt: Söke Profeyoneller Kulübü’ne üye olun ve kazanın
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2018, 19:42:34 »
ben appstore'da uygulamayı bulamadım direkt linkten katılsak olmaz mı acaba?

Çevrimdışı thesaw

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Söke Profeyoneller Kulübü’ne üye olun ve kazanın
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2018, 21:25:09 »
ben appstore'da uygulamayı bulamadım direkt linkten katılsak olmaz mı acaba?

Evet bende bulamadım uygulamayı bulursanız ismini paylaşır mısınız?
Aliexpress bedava deneme, jeton kazanma kupon kullanma.