Gönderen Konu: Kadınlarbilir.com ev kazananlar  (Okunma sayısı 2724 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmetergun

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Kadınlarbilir.com ev kazananlar
« Yanıtla #10 : 23 Nisan 2018, 22:52:04 »
onu diyorum işte. heryerde sürekli reklamı olduğu halde bu sayı az.

Çevrimdışı mehmetergun

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #11 : 23 Nisan 2018, 22:54:04 »
çekiliş listesine ulaşılmalı bir şekilde, itiraz işlemlerinde tecrübeli arkadaşlara duyurulur.

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 24 Nisan 2018, 09:39:44 »
kadınlar bilir ama son sözü söyleyen hep aynıdır...hayat işte,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 24 Nisan 2018, 10:51:41 »
itiraz edelim?

Çevrimdışı mehmetergun

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #14 : 24 Nisan 2018, 14:38:11 »
süresi, hediyenin değeri, katılımın ücretsiz ve internetten olması, her yerde reklamlarının çıkması... katılım milyon civarında olmalıydı. kesin hatalı bu çekiliş.

perishan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 24 Nisan 2018, 15:11:08 »
Ben P&G 'ye aşağıdaki gibi eposta yazdım, cevap alınca MP'ye de soracağım neticeyi.

"Merhaba, uzun süredir KADINLAR BİLİR web sitenize üyeyim ve etkinliklerine de katılıyorum. 5 Ocak-5 Nisan tarihleri arasında düzenlediğiniz KadınlarBilir.com Ev Kampanyası'na da kayıt olarak çekilişe katıldım.

Ben sitenizin adından ve yapılan paylaşımlardan dolayı KADINLAR BİLİR web sitesine kadınları üye kabul ediyorsunuz diye düşündüm hep, hatta TV gündüz kuşağınızdaki yayının adı da KADINLAR BİLİR. Ancak, ev çekilişi sonuçlarınızı görünce hem asil kazanan ve hem de yedek kazanan olarak açıklanan isimlerin ERKEK olmasına çok çok şaşırdım.

Web sitenize erkeklerin de üye olabildiğini ve çekilişinize katılabildiklerini bilseydim, ben de eşim, erkek kardeşim, babam ailemdeki erkekleri web sitenize üye yapar ve çekilişe dahil olmalarını sağlardım.

Ayrıca, yüzbinlerce üyeniz olduğunu ve birçok kadının da TV programınızı takip ettiğini tahmin ediyorum. Buna rağmen 3 ay süreli, satın alma şartı olmayan, sadece üyelik ve form doldurularak katılan ev hediyeli bir çekilişe sadece 44917 iştirakçinin katılması da şaşırtıcı.

Sitenin adı KADINLAR BİLİR iken ERKEK katılımcıların da olması hayret verici, ben sadece kendi adıma katılırken başkaları belli ki sülalece üyelik tesis edip çekilişinize iştirak etmiş.

Ayrıca çekilişe katılımcı sayısını görünce-ki bence çok çok az- kesinlikle bir hata olduğunu ve hatta belki benim gibi bilgilerini güncelleyen eski üyelerinizin belki hiç katılımının alınmadığı düşüncesine kapıldım.

Tereddütlerim ile ilgili olarak, P&G adına yakışır detaylı bir bilgilendirme yaparsanız memnun olurum."

perishan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 24 Nisan 2018, 15:13:09 »
Şu başlık altında konu açıldığında da erkek katılımcılar ile ilgili tereddüt vardı, "P&G konuyu havada bırakmış" denilmişti. Havada kalma sebebi anlaşıldı :(

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #17 : 25 Nisan 2018, 20:28:18 »
Bence tekrarlanması lazım, sorun var. Yine karambol arkadaş...
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı DURU41

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 25 Nisan 2018, 22:39:10 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
katılım sayısı 40 bin civarı. en az 1 milyon olurdu ya da bir hata var.
kadın katılımcıları elediler sanırım :) ondandır:)))
"Ben Mevla'dan isterim. Verirse yüceliğidir, vermezse imtihanımdır."

- Şems-i Tebrizi