Gönderen Konu: Nescafe BMW Çekiliş Sonucu 2018  (Okunma sayısı 6776 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: Nescafe BMW Çekiliş Sonucu 2018
« Yanıtla #20 : 27 Nisan 2018, 21:58:19 »
Arkadaşlar bu çekilişle görüldüğü üzere ülkemizin tek umudu bu çekilişler olmuştur  :o :D

2010'da başlayan çekiliş aslında bir noktada ülkenin de durumunu anlatıyor. Teknolojik gelişmeler, ekonomik durumlar birebir grafiğe yansımış.

İyi ki sadece 10 lu paket alıp kapatmışım. Magnum, bu çekiliş ve Erikli'ye hiç kasmayın. Anlamı yok, buralara ayıracağınız bütçeye yazık. 150-180 bin liralık araba yerinize avucunuzu yalayacaksınız. Gidin 1,5-2 TL verin süper loto, sayısal loto oynayın daha iyi. Hiç değilse kazanırsanız milyoner olursunuz  :D ::)
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2018, 22:10:39 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 29 Haziran 2018, 15:27:49 »
mutlu son Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2018, 22:58:24 Gönderen: ayan »

Çevrimdışı 17Nisan

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • bUAşkbitmez
« Yanıtla #22 : 29 Haziran 2018, 17:16:02 »
Güle güle kullansınlar Şans onlarınmış..

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #23 : 30 Haziran 2018, 12:48:11 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #24 : 30 Haziran 2018, 12:53:23 »
Ben de Gold la mı alakalı dedim. Anahtarları da tören usülü rastgele vermişler. Ruhsatlar çıkmış, rastgele nereye veriyorsun anahtarları :D

Tabi uluslararası firma, Avrupa ABD de okumuş gencecik arkadaşları müdür yapıyorlar. Onlar da gayet amatörce tören hazırlamış. Daha güzel bir tören tertip edebilirlerdi.

Bu konuda Unilever i tebrik ediyorum, adam teslimi bile harika tertip edip Youtube da reklamını yapıyor. Az izlenir çok izlenir ayrı, neticede propaganda propagandadır.

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #25 : 01 Temmuz 2018, 16:44:47 »
Bazı arkadaşların çekiliş katılım oranının artmasını ekonomik yoksulluğa bağlaması oldukça yanlış buluyorum. Bence gün geçtikçe zenginlesiyoruz. Her geçen gun araba sayısı artıyor demekki para var hatta benzin hemen hemen 7 tl olmuş ama satın alınabiliyor bu yönden bakın.
Katılımın artma sebebide tüketicinin bilinçlenmesi millet artık paketi okuyor resimi görüyor ve katılıyor. Bu katılım bile az coplerde binlerce şişe çubuk vs. Var adamlar tenezzül edip katılmıyor atıyor bunları göz ardı edemezsiniz.

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
  • Bir Şarkı Çalar Ama Sen Binlerce şey hissedersin..
« Yanıtla #26 : 09 Temmuz 2018, 00:08:54 »
Bazı arkadaşların çekiliş katılım oranının artmasını ekonomik yoksulluğa bağlaması oldukça yanlış buluyorum. Bence gün geçtikçe zenginlesiyoruz. Her geçen gun araba sayısı artıyor demekki para var hatta benzin hemen hemen 7 tl olmuş ama satın alınabiliyor bu yönden bakın.
Katılımın artma sebebide tüketicinin bilinçlenmesi millet artık paketi okuyor resimi görüyor ve katılıyor. Bu katılım bile az coplerde binlerce şişe çubuk vs. Var adamlar tenezzül edip katılmıyor atıyor bunları göz ardı edemezsiniz.

Düşüncenize Saygı Duyuyorum Ama KESİNLİKLE Katılmıyorum.. Bir Ülkenin Yoksulluk Durumunu Sokaklardaki Araç sayısı Yada Benzinin 7 TL olması ile Kıyaslamanız Yanlış..

Devletin Resmi İstatistik Kurumuna Göre  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

22-23 Milyon Civarı Araç Var.. Bunların Bir Kısmı Resmi Devletin Araçları.. Bir Kızmı Özel Şirketlerin.. Bir Çoğu Ticari Taksi Dolmuş Otobüs.. Ve Bazı Evler Geçim Sıkıntısı Yaşarken Bazı Evlerde de 3-4 Aracı Olan Haneler Var..   Daha Anlayacağınız Dilde Yazıyım

Komşumuzun Arabası Var diye.. Zengin Sayılmayız..   
Yada Asgari ücretle Çalışırken... Villada Oturanlara Bakıp Ne kadar zenginiz demek gibi Oldu  ;D

Bence Asgari Ücreti Ve Temel Gıda Ürünleri İle Kıyaslamak Daha Mantıklı  8)
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2018, 00:17:55 Gönderen: Zemote »

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 09 Temmuz 2018, 09:03:52 »

tam tersi de olabilir fakirleştikçe çekilişlere bel bağlıyoruz gibi?