Gönderen Konu: Pegasus BolBol - istegelsin İş Birliği  (Okunma sayısı 2827 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

  • Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9886
    • Her Gün Kampanya
Pegasus BolBol - istegelsin İş Birliği
« : 24 Mart 2020, 19:30:33 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Pegasus BolBol üyeleri, istegelsin websitesi ve mobil uygulamasından verecekleri siparişlerde BolPuan kazanıyor!

 Kampanya 13.03.2020 - 01.03.2021 tarihleri arasında geçerlidir. Siparişlerin bu tarih aralığında oluşturulması gerekmektedir.

●      Kampanyadan yalnızca istegelsin web sitesi ve mobil uygulamasında alışveriş yapan Pegasus BolBol üyeleri yararlanabilir. Kampanya Pegasus BolBol üyelerine özeldir. Pegasus BolBol üyesi olmayan kişiler bu kampanyadan faydalanamazlar.

●      Kampanyadan yararlanabilmek için Pegasus BolBol üyesinin, istegelsin web sitesi ve mobil uygulaması için bildirdiği cep telefonu numarasının Pegasus BolBol hesabına tanımlı cep telefonu numarasıyla aynı olması gerekmektedir. İstegelsin web sitesi ve mobil uygulaması için bildirilen cep telefonu numarasına ait bir Pegasus BolBol hesabı bulunamadığı veya Pegasus BolBol üyeliği için bildirilen cep telefonu numarası ile istegelsin web sitesi ve mobil uygulaması için bildirilen numaranın birbirinden farklı olması halinde, Pegasus BolBol üyesi, bu kampanya kapsamında belirtilen BolPuanlara hak kazanamayacaktır.

●      Yukarıdaki şartları sağlayan Pegasus BolBol üyeleri, kampanya süresince, her 2 TL’lik harcamasından 1 BolPuan hediyesine hak kazanacaktır. Puan kazanımı hesaplamasında net sepet tutarı dikkate alınacaktır.

●      Sipariş oluşturulduktan sonra BolPuanlar 14 günlük cayma süresi geçtikten sonra gelen ilk Cuma günü üyenin BolBol hesabına otomatik olarak yüklenir.  İptal ve iade durumlarında kalan sipariş tutarı değerinde BolBol puan kazanımı gerçekleşir.

●      Pegasus ve İstegelsin kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

●      Pegasus’un İstelsin siparişlerinin teslimatı dahil olmak üzere siparişlere ilişkin olarak İstegelsin ve siparişi veren müşteri arasında oluşabilecek herhangi bir uyuşmazlığa ilişkin olarak hiçbir sorumluluğu yoktur. Pegasus’a bu hususta hiçbir talepte bulunulamaz.

●      BiSu, Apsiyon Market ve Vodafone gibi kanallardan gelen siparişlerde Pegasus BolBol Kampanyası geçerli değildir.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin