Kampanyalar > Biten Kampanyalar

Fikri Mühim--Sürülebilir çikolata tüketimi

<< < (2/6) > >>

svesves:
Anket yalnızca bayanlara yönelik sanırım.

thesaw:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinAnket yalnızca bayanlara yönelik sanırım.

--- Alıntı sonu ---

büyük ihtimalle öyle bana da gelmedi

hutti:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinSevgili FikriMühim,   

Sürülebilir çikolata tüketimine yönelik bir araştırma gerçekleştirmekteyiz.

Araştırmamıza katılarak desteğinizi bekliyoruz.

Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

1770 puanım var, 2-3 kez ürün istedim, her seferinde iletişime geçmem gerekti, ürün stoklarda yok dediler... Çok sıkıldım, puanımı kullanıp çekilmek istiyorum ama o da mümkün olmuyor

(Araştırmaya katılımınızdan sonra 10 MühimPuan hesabınıza yüklenecektir.)

--- Alıntı sonu ---

Fikrimühime 2010 yılından beri üyeyim. 1015 puan biriktirebildim. Alınabilecek dişe dokunur hiç birşey yok mağada. Geldikçe yaparım yine ama damlaya damlaya göl olmuyor malesef.

--- Alıntı sonu ---

ben bir keresinde bug buldum en pahalı ürünü seçtim göndermediler tabi :D
kargo da bize aitti oysa :P

Kampanya yapmıyor artık eskisi gibi aktifliğini yitirdi olmasa da olur class'manında

--- Alıntı sonu ---

abdullahsabit:
Yeni bir anket geldi bana şuan tavuk markaları ile ilgili banvit seçerseniz anket atmıyor.atma olayı varmı onuda bilmiyorum ama bu şekilde yapın :)

thesaw:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinYeni bir anket geldi bana şuan tavuk markaları ile ilgili banvit seçerseniz anket atmıyor.atma olayı varmı onuda bilmiyorum ama bu şekilde yapın :)

--- Alıntı sonu ---
atma olayı yok galiba ben banvit yapmadım yinede bitirdim.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git