Gönderen Konu: Büyükler Test Sürüşünde, Çocuklar 23 Nisan Şenliğinde  (Okunma sayısı 571 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 13251
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. tarafından düzenlenen Orkun Işıtmak ile Test Sürüşü ödüllü #Toyotada23Nisan yarışmasına Instagramda kayıtlı olan ve 21-22-23 Nisan 2018’de Toyota Plazalarda test sürüşüne katılan tüm kullanıcılar katılabilir.

1. Yarışma 21/04/2018'da başlayacaktır. 23/04/2018 18.00'da sonlanacaktır. 
2. Katılımcılar, 1. Maddede belirtilen günlerde Toyota Plazalarda test sürüşüne katılıp, sürüş sonrası Toyota ile çektirdikleri ve yaratıcılıklarını kattıkları fotoğrafı #toyotada23nisan hashtag’iyle instagramda paylaşıp yarışmaya katılabilirler.
3. Belirtilen şekilde paylaşılan fotoğrafların arasından Orkun Işıtmak’ın seçeceği en yaratıcı fotoğrafı çeken 3 kişi, Orkun Işıtmak ile özel bir test sürüşü yapma şansı yakalayacak. 
4. Kurallar gereği, 18 yaşından küçükler yarışmaya 18 yaşını doldurmuş, B tipi ehliyet sahibi bir aile üyesinin doldurduğu test sürüşü formuyla katılabilirler. 
5. Yarışma katılımcısının, 18 yaşından küçük olması durumunda, Orkun Işıtmak ile test sürüşü hakkı sıralamada kendilerini takip eden bir sonraki kullanıcıya devredilecektir. 
6. Orkun Işıtmak tarafından belirlenecek kişiler 30/04/2018 tarihinde @Toyota_Turkiye Instagram hesabında ve toyota.com.tr'de açıklanacaktır. 
7. Yarışmanın bitirilmesi sonrasında kullanıcılar kendi sistem saatleri üzerinden itirazda bulunamazlar. 
8. Yarışma başlangıcından önce, yarışmanın sonlandırılmasından sonra ve/veya kazananın açıklanmasından sonra, gönderilen hiç bir Instagram paylaşımı kabul edilmeyecektir. Yarışmacılar yarışmadan önce, yarışma bitişi duyurulduktan sonra ve/veya kazanan kullanıcı açıklandıktan sonra paylaşım yapsalar bile hak iddia edemezler. 
9. Yarışmacılar, yarışmaya katılmak için istedikleri kadar fotoğraf paylaşımı yapmakta serbesttir. 
10. Her yarışmacı sadece bir kez tanışma hakkı kazanabilir. 
11. Yarışmaya Instagram hesabı olan ve 4. Maddeki şartlara uyan tüm internet kullanıcıları katılabilir, hesapların gizli olmaması gereklidir. 
12. Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş çalışanları ile şirketin reklam, interaktif veya halkla ilişkiler ajanslarına bağlı çalışanlar yarışmaya katılamaz, yarışmaya katılmaları ve kazanmaları durumunda hak iddia edemez. 
13. Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. yarışmayı istediği an sonlandırma hakkına sahiptir.
14. Katılımcı, sorumluluklarının ihlalinden kaynaklanan veya meydana gelen ve/veya 3. Kişiler tarafından öne sürülen veya sahiplenilen fikri mülkiyet hakları sebebiyle Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. ve bağlı firmalarını, yetkililerini, yöneticilerini, çalışanlarını ve temsilcileri sorumlu tutamaz. 
15. Yarışmaya katılan herkes, yarışma kurallarının yer aldığı bu sayfadaki katılım koşullarını okuyup, anlayarak, peşinen kabul etmiş sayılır.

Tanışma hakkı kazanan katılımcılar;

1. Kazanan yarışmacı iletişim bilgilerini 06/05/2018 tarihine kadar Instagram’dan özel mesaj üzerinden Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde yer alan @toyota_turkiye hesabına iletmek zorundadır. İletişim bilgilerinin belirtilen süre dâhilinde iletilmemesi halinde yarışmacı hakkını kaybedecek ve tanışma hakkı, sıralamada kendilerini takip eden bir sonraki kullanıcıya devredilecektir.
2. Orkun Işıtmak ile test sürüşü 12 Mayıs Cumartesi günü Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. tarafından belirlenecek adreste gerçekleşecektir.

Çevrimdışı sakaryazede

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4092
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: Büyükler Test Sürüşünde, Çocuklar 23 Nisan Şenliğinde
« Yanıtla #1 : 22 Nisan 2018, 19:31:05 »
böyle saçma ödül mü olur kardeşim "Orkun Işıtmak ile özel bir test sürüşü yapma şansı"
O youtuber a vereceğin parayla gider 20 tane iphone verirsin, millet çekiliş için kuyruğa girer. çok saçma olmuş, işte 23 nisan youtuber ları izleyen çocukları tavlıyorlar akılları sıra. Şu e..........i izleyerek büyüyecek nesillere üzülüyorum. Adam baksan Mediamarkt taki, Vatan Bilgisayar'da satışçı olacak tip, hopluyor zıplıyor, çoluk çocuk bunları izliyor.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.