Gönderen Konu: Muud Sahne - Şarkı Yarışması  (Okunma sayısı 611 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yucelc

  • Deneyimli Kampanyacı
  • ***
  • İleti: 299
    • İyi gelecek elçileri
Muud Sahne - Şarkı Yarışması
« : 12 Nisan 2018, 11:50:30 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Sahne nedir?
Sahne, müzik dünyasına adım atmak isteyenlerin şarkılarını Muud’a yüklemesini sağlayan müzik servisidir.

Muud’a ücretsiz üye olmanız durumunda, Sahne bölümünden şarkınızı ya da albümünüzü yükleyebilir ve adınızı tüm Türkiye'ye duyurabilirsiniz.

Kimler Sahne’den faydalanabilir?
Herhangi bir albüm ya da single çalışması olmayan yorumcu, söz yazarı ve besteci olan herkes Sahne’den faydalanabilir.


Şarkımı neden yüklemeliyim?
Şarkınızı yasal bir dijital müzik platformu üzerinden duyurmak istiyorsanız şarkınızı Muud'a yükleyebilirsiniz.

Sahne’ye şarkımı nasıl yükleyebilirim?
Muud’a ücretsiz üye olup, Sahne bölümündeki bilgileri eksiksiz doldurarak şarkılarınızı yükleyebileceksiniz.

Sahne’ye şarkımı yüklemek için sadece yorumcu olmam yeterli midir?
Sahne’ye şarkınızı yüklemek için yorumcu olmanız yeterlidir. Söz ve bestesi size ait olmayan şarkılar, editör ekiplerimizce gerekli izinlerin alınması halinde yayımlanabilecektir.

Kullanım ve Katılım Koşulları
Muud Sahne, müzik dünyasına profesyonel olarak adım atmak isteyenlerin şarkılarını Muud’da yayımlamasına olanak sağlayan platformdur. Muud’a ücretsiz üye olan herkes Muud Sahne’ye (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) girerek Hemen Başvur butonu ile erişecekleri başvuru formunu eksiksiz doldurarak şarkılarını yükleyebilir ve adını milyonlara duyurabilir.

Muud Sahne’ye henüz albümü çıkmamış yorumcular şarkılarını yükleyebilirler. Kullanıcılar, Muud Sahne’ye kendi yazdıkları söz ve besteleri ya da başka bir sanatçının eserlerini yorumlayarak yükleme yapabilirler.

Muud Sahne’ye eserlerini yükleyen kullanıcıların bilgileri ve eserleri Muud editör ekibi tarafından incelenecek ve başvurusu uygun bulunan kullanıcılar ile iletişime geçilecektir.

Söz ve bestesi kendisine ait eserleri yorumlayan kullanıcıların başvuruları editör ekipler tarafından incelenerek gerekli lisans kontrolleri yapılacak, herhangi bir engel bulunmadığı takdirde kullanıcı ile iletişime geçilecek ve şarkısı Muud’da yayımlanacaktır. Kendilerinden istenilen bilgi ve belgeleri eksiksiz tamamlayan kullanıcıların Muud editörlerinin desteği ile Meslek Birlikleri’ne kaydı yapılacak ve resmi olarak profesyonel bir sanatçı olmalarına olanak sağlanacaktır.

Kendi söz ve bestesi olmayan, başka bir sanatçının eserini yorumlayarak Muud’a yükleyen kullanıcıların başvuruları değerlendirilecek, uygun bulunan performansların söz ve bestecisi ile iletişime geçilecek ve bu şarkılar söz ve bestecisinin izin vermesi durumunda Muud’da yayımlanacaktır. Söz ve bestecisinin onay vermediği şarkılar Muud’da yayımlanmayacaktır.

Muud Sahne yarışması kazananı kullanıcıların verdikleri oylar ile editör ekibin içinde olduğu bir jüri tarafından kontrolden geçerek, yarışma sona erdikten en geç 30 iş günü içinde açıklanacaktır.

Tüm kriterleri yerine getiren Muud Sahne kullanıcılarının şarkıları Muud’dan, Muud kullanıcıları tarafından dinlenebilecek ve indirilebilecektir.

Muud Sahne’ye yüklenen ve yayımlanan şarkıların tümü ticari amaçlar dışında sadece Muud kullanıcılarının şahsi kullanımı içindir. Kullanıcılar bu içeriklerin yayımlanması, kopyalanması, çoğaltılması, işlenmesi, değiştirilmesi, sözlerinin, bestesinin veya klibin doğrudan doğruya veya dolaylı olarak yayımlanması, bir topluluğa dinletilmesi ve/veya izletilmesi, halka açık yerlerde yayımlanması eylemlerini gerçekleştiremez. Bu eylemlerin gerçekleştirilmesinden Türk Telekom ve Muud sorumlu değildir.

Sorumluluğun Sınırlanması
TTNET A.Ş. Muud ve Muud Sahne’de yer alan içeriklerin kullanımı sırasında KULLANICI tarafında oluşabilecek sorun veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Muud tamamen kendi takdirinde olmak üzere, başvuru yapılan şarkılardan uygun görmediğini yayımlamama, içeriği kaldırma ve/veya ekleme yetkilerine sahiptir.
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2018, 11:52:01 Gönderen: yucelc »
iyi gelecek elçilerine katıl birbirinden güzel hediyeleri ücretsiz kazan : Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Sil baştan başlamak gerek bazen, herşeyi sıfırlamak...