Kampanyalar > Biten Kampanyalar

SİM-50 kişiye 500 TL Migros hediye çeki-Turkcell (15.4.2018)

(1/3) > >>

davidof:
Forumu aradım, bulamadım. Aradan 15 gün geçmesine rağmen bugüne kadar konu açılmamasına şaşırdım doğrusu  :o :o :o   Uygulamayı kullanmadığım için tesadüfen facebook sponsorlu reklamdan buldum  ???

Siz de her gün ''çekilişe katıl'' butonuna tıklayın, her ay yapılacak çekilişle Turkcell'lilere özel 500 TL'lik Migros hediye çeki kazanma şansı yakalayın

(Kısaca) Katılım koşulları:

Çekilişe 15.3.2018-15.4.2018 tarihleri arasında her gün 1 çekiliş hakkı ile Turkcell müşterileri katılabilir. Çekiliş 19.4.2018 tarihinde yapılacaktır. Kazananlara 1 Haziran-31 Ağustos arası geçerli olan 500 TL yüklü Money Pro Kart verilecektir. Sonuçlar 24.4.2018 tarihli Akşam Gazetesi'nde.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

17Nisan:
Merhaba,

Öncelikle paylaşım için teşekkürler. Uygulamayı telefona mı indirmek gereklidir?

davidof:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinMerhaba,

Öncelikle paylaşım için teşekkürler. Uygulamayı telefona mı indirmek gereklidir?

--- Alıntı sonu ---
Evet, mobil uygulama

sakaryazede:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin dostum bende bugün tesadüfen araçta radyoda reklamını duydum. Dedim nasıl 500 money. ilk başta tam dinlemediğimden Migros 500 money veriyor diye migrosun sitesine baktım hatta.

caddy:
Bu kampanya bu ay da devam ediyor.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git