Gönderen Konu: Master Card ve VISA dünyası  (Okunma sayısı 1259 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
Master Card ve VISA dünyası
« : 29 Mart 2018, 12:29:04 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Ücretsiz etkinlikler de var örneğin,

Türkiye'nin denizcilik alanında en büyük müzesini ücretsiz gezmek
Ücretsiz tatlı ikramı

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: Master Card ve VISA dünyası
« Yanıtla #1 : 30 Mart 2018, 17:56:57 »
Dostum yazdığın kampanya ön şartlı :

Bord Istanbul’da ana yemek ve içecek sipariş ettikten sonra Deniz Müzesi'nde geçerli ücretsiz biletin sahibi olabilir

O tarz müze içinde yerler genelde hep pahalı olur. Zira vapur yada uçak mantığı. Nasılsa alternatifi yok, girmiş bileti yanmasın diye pahalı yiyecek. Tam net anladıysam tabii :D

Ama ben bu siteden 2013 yada 2014 teki yarışmasında Manchester United - Galatasaray biletine protokolden bilet kazanmıştım. Arkadaş Fatih Terim'in 3-4 sıra arkasından mı ne maçı izledi. Kartaldan kalkıp da o kalabalık da polisten dayak yeme riski, onca sıra kahrı çek hiç uğraşamam. Bedavaya verdim gitti arkadaş. Adamlar karaborsa satmaman için de bileti çok geç teslim ediyorlar. Ben de hiç polemiğe girmedim, arkadaşa yaradı. Gerçi benim tavırlarımdan o bile gitmeyecekti :D Ama fanatik GS li sonra kaptı tabi biletin fiyatını duyunca
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı meyosh

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Master Card ve VISA dünyası
« Yanıtla #2 : 31 Mart 2018, 15:57:19 »
Dostum yazdığın kampanya ön şartlı :

Bord Istanbul’da ana yemek ve içecek sipariş ettikten sonra Deniz Müzesi'nde geçerli ücretsiz biletin sahibi olabilir

O tarz müze içinde yerler genelde hep pahalı olur. Zira vapur yada uçak mantığı. Nasılsa alternatifi yok, girmiş bileti yanmasın diye pahalı yiyecek. Tam net anladıysam tabii :D

Ama ben bu siteden 2013 yada 2014 teki yarışmasında Manchester United - Galatasaray biletine protokolden bilet kazanmıştım. Arkadaş Fatih Terim'in 3-4 sıra arkasından mı ne maçı izledi. Kartaldan kalkıp da o kalabalık da polisten dayak yeme riski, onca sıra kahrı çek hiç uğraşamam. Bedavaya verdim gitti arkadaş. Adamlar karaborsa satmaman için de bileti çok geç teslim ediyorlar. Ben de hiç polemiğe girmedim, arkadaşa yaradı. Gerçi benim tavırlarımdan o bile gitmeyecekti :D Ama fanatik GS li sonra kaptı tabi biletin fiyatını duyunca

Bu bir kart çeşidi mi? Yoksa kredi kartlarımızın köşesinde yazan Master Visa dahil mi?