Gönderen Konu: Haribo Çekilişine itiraz  (Okunma sayısı 30926 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muratgıda

• Deneyimli Kampanyacı
  • Çıkmaz demeyin sonucta çıkıyor. (12081986-milliyet
Ynt: Haribo Çekilişine itiraz
« Yanıtla #20 : 28 Mart 2018, 22:35:39 »
Yani magdur olan ajans oluyor

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #21 : 28 Mart 2018, 23:55:38 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bu arada 50 katilimdan bos cektim.Ama ne basvurulacagini anlamadim.Çünkü bu çekilişin tekrar olasiliği %0

bence sen bu konuya bir şey yazma çünkü bir şey bilmiyorsun insanların kafasını karıştırma boşu boşuna

Çevrimdışı muratgıda

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 28 Mart 2018, 23:59:02 »
Benim yazmamın sebebi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin insanlar kafalarına göre çekiliş iptali yaptırabilirler mi?

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #23 : 29 Mart 2018, 00:02:54 »
Benim yazmamın sebebi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin insanlar kafalarına göre çekiliş iptali yaptırabilirler mi?

her çekilişin itiraz süreci vardır ve gerekli görüldüğünde iptal olur tekrarlanır.

Çevrimdışı mertbilo7

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #24 : 29 Mart 2018, 00:27:04 »
Hariboya ve ajansa attığım eposta sonucu tarafıma bir kadın telefon ile dönüş yaptı; kadın resmen papağan gibi sürekli aynı şeyleri söyledi, çekilişin tekrarlanmayacağını dilediğim yasal yolları kullanabileceğimi söyledi, kadına diyorum ki 'neden 3 isim 2 kere yazılmış, ayrıca 2 kişinin soyadı yok neden dahil ettiniz' dedim, bunda bir sıkıntı olmadığını, milli piyangodaki listede ad ve soyadı tam bir şekilde yer aldığını söyledi, ayrıca 3 ismin yqzılabileceğini ve 1 kişi birden fazla hediye alamayacağını söyledi, kadın hiçbir şeyi kabul etmiyor yani, çekiliş dört dörtlük olmuş onun açısından..
Konuşma 10 dakika boyunca hararetli şekilde sürdü, en sonunda cevap hakkı vermeden cümleleri söyleyip yüzüme kapattı :) (Piyangoya şikayette bulunacağım ayrıca)

Çevrimdışı qqarkan

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #25 : 29 Mart 2018, 14:19:36 »
Benim fikrimi soracak olursanız cekiliş hiç bir şekilde iptal olmaz cünkü iptal olması demek mpi ve noterinde temsilci oldugu bir ceklişin içinde şaibe oldugunu kabul etmesi demektirki bunuda kesinlikle yapmazlar fakat cekiliş tekrarı olabilir ama bir kac isim birden fazla yazıldı diye veyahut soy isim yok diye tekrar yapılmaz ancak liste  hatalı ise tekrarı yapılabilir listede hata varsada bunu bizim şikayetlerimiz dogrultusunda ortaya cıkar edin herkes itiraz etsin ne kadar itiraz okadar cok tekrar okadar cok yaptıkları işe özen göstermek demektir hatta butün cekilşlerede katılım hakkınızı sorgulatın mpi ye eksik varsa itiraz edin tekraralansın
bla bla bla

Çevrimdışı mertbilo7

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 29 Mart 2018, 15:26:43 »
Çekiliş sonuçlarındaki kişi sayısı fazla olduğu için kontrol etmeden listeyi yayınlamışlar,  o 3 ismin yerine başka kişiler olsa belki onlara sıra gelip hediyeyi alacaklar dedim, "onlara sıra gelmez, bu kişiler yıllardır çekilişi takip eden insanlar, bunca yıldır çekiliş düzenliyoruz o sıradakilere sıra geldiğini görmedim" dedi.. Hadi firmaa bunu takmadı diyelim milli piyangodaki görevliler çekiliş sırasında napıyordu ki tekrar çıkan isimleri görmeyip listeye bakmayıp yayınlıyorlar ? Bu 3 isim başka çekilişte 10 isim de olabilir, yukarıdaki arkadaş için gene sıkıntı olmaz sanırım ne de olsa onun içşn sorunsuz bir çekiliş olmuş.. adaletli yapılsın 100 çekilişte ismim çıkmasın önemli değil, amaç tekrar isimler yerine başkalarına şans doğsun.. Firrma zaten sallıyor piyangodaki görevliler de sallıyor, yani salla başı al maaşı  ;)

Çevrimdışı muratgıda

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 29 Mart 2018, 21:13:03 »
Kaç çekilis hakkımız olduğunu nasıl teyit edecez?

Çevrimdışı qqarkan

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #28 : 29 Mart 2018, 21:27:56 »
Kaç çekilis hakkımız olduğunu nasıl teyit edecez?

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin buraya mail atıp ögrenebilirsin konu başında izlenecek yol anlatılmış
bla bla bla

Çevrimdışı muratgıda

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #29 : 29 Mart 2018, 21:58:35 »
Çekilişten hemen önce mi sonra mi gönderecez?