Gönderen Konu: Orkid Türkiye  (Okunma sayısı 960 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nuray.uzunc

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1359
Orkid Türkiye
« : 27 Mart 2018, 15:41:27 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Orkid - Ufak Tefek Cinayetler Ödüllü Sosyal Medya Yarışması Katılım Koşulları
ORKİD TÜRKİYE·27 MART 2018 SALI
 
YASAL METİN
Bu kampanya Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş. adına MPİ’nin 26.03.2018 tarih ve 40453693-255.05.02-E.3232 sayılı izni ile 27.03.2018 saat 00:01– 01.04.2018 saat 23:59 tarihleri arasında Türkiye genelinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesine giriş yapıp çıkılan posta 280 karakteri aşmayacak şekilde verilen kriterlere uygun yorum yazılarak ilerlenecek kampanya Hedef Çekiliş tarafından kapsam dışı düzenlenmektedir. Yarışma kapsamında bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. KDV ve ÖTV hariç diğer tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihliye aittir.
Katılım Adımları
Adım 1- Orkid Twitter hesabı takip edilmelidir.
Adım 2- Twitter’da Orkid hesabından paylaşılan tweet, Retweet edilmelidir.,
Adım 3- Twitter Orkid sayfasında bulunan ilgili soruya en yaratıcı cevabı verilmelidir.
Katılım Koşulları
İşbu sözleşmede belirtilen tarihler arasında katılımcıların Twitter üzerinden gerçekleşecek Orkid yarışmasında soruları en yaratıcı/eğlenceli  cevap vererek ve tweeti paylaşarak katılmaları gerekmektedir. İşbu kullanıcılar arasından Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi AŞ (P&G) tarafından belirlenecek bir tarihte ve yine P&G’nin belirleyeceği kişilerden oluşan jüri tarafından ilgili yarışmaya katılan ve soruya en yaratıcı/eğlenceli cevap veren kişiler belirlenecek ve bu kişiler P&G tarafından belirlenen hediyeleri kazanma hakkı elde edecektir.
Kazananlar Orkid Twitter hesabından açıklanacaktır.
Katılımcılar Yarışma’ya katılmakla; aşağıda belirtilen koşulları tam ve eksiksiz bir biçimde okuduğunu, anladığını, iradesine ve hukuka uygun olarak kendisini bağlayıcı nitelik kazanacağını ve belirtilen şartlara aykırı hareket etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
Yarışma’nın formatı, tüm içeriği, Katılımcı koşulları ile ve Yarışmaya dair tüm unsurlar tek taraflı olarak P&G tarafından belirlenecektir. Katılımcılar iş bu yarışma koşulları üzerinde değişiklik olabileceğini bilip baştan kabul, beyan ve taahhüt eder.
Kullanıcıların gizlilik ayarlarından ötürü kaynaklanan içerik görüntüleme sorunlarından Orkid markası sorumlu değildir.
Katılımcı’ların 18 yaşından büyük ve tam fiil ehliyetine sahip olmaları Yarışma’ya katılabilmek için ön koşuldur. 18 yaşından küçük Katılımcı’ların ödül kazanmaları halinde, söz konusu ödül kendilerine teslim edilmeyecektir.
Katılımcı’ların yasal ikametgâh adreslerinin Türkiye Cumhuriyeti sınırları dâhilinde bulunması gerekmektedir.
P&G’ye bağlı şirketlerinin, iştiraklerinin, reklam ve tanıtım acentelerinin çalışanları ve bu kişilerin birinci dereceden aile fertleri (eş, kardeş,ebeveyn veya çocukları) ve/veya akraba olup olmadıkları dikkate alınmaksızın bu kişilerle aynı hanede yaşayan kişiler Yarışma’ya katılamaz.
Katılımcı’nın Yarışma’ya katılamamasından, P&G tarafından yapılabilecek bildirimlerin ulaşmamasından ve/veya geç ulaşmasından doğabilecek doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan P&G hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Katılımcı başkası ad ve hesabına iş bu katılım programına katılmayacağını; farklı başvurular ile birden fazla kayıt gerçekleştirmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
P&G Yarışma’yı dilediği zaman (Yarışma başlamış dâhi olsa, her aşamada) herhangi bir gerekçe göstermeksizin iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda Katılımcı’lar P&G’ye karşı herhangi bir hak, alacak, talep ve şikâyet ileri sürmeyeceklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler.
Yarışma’ya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla Yarışma’ya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
Bu yarışma Twitter üzerinden gerçekleşecektir. Yarışma kapsamında, Twitter girişi için kullanılan kullanıcı ismi ve parolası başkalarından gizli tutulmalıdır; bu konudaki herhangi bir güvenlik ihlalinden veya hesaba yapılan yetkisiz girişlerden P&G sorumlu tutulamaz.
Katılımcı’nın hediye kazanabilmesi için Twitter hesabının açık olması şarttır.
P&G, Yarışma çerçevesinde iş bu sayımla sınırlı olmamak kaydıyla gerçekleştirilen işlemlerde veya veri iletiminde meydana gelebilecek hatalar, atlamalar, kesintiler, silinmeler, gecikmeler, teknik donanım ve elektronik, bilgisayar, donanım veya yazılımla ilişkili olarak meydana gelebilecek herhangi bir arıza, teknik problemler ve/veya internet sitesinde gerçekleşebilecek trafik sıkışıklığı nedenleriyle katılım bilgilerinin yanlış iletiminden veya bu bilgilerin iletilememesinden sorumlu değildir.
P&G kampanya boyunca sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak, hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazanıldığını tespit etmesi durumunda, ilgili katılımcının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve ödül vermeme hakkını saklı tutar.
Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, yazılı veya görsel içeriği yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler.
Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.
Katılımcılar, işbu yarışmaya katılmakla P&G’nin  6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu nezdinde “kişisel veri” sınıfında yer alan; isimlerini, fotoğraflarını, ve sosyal hesaplarında yer alan her türlü bilgi de dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü bilgiyi; dilediği yerde, sayıda, sıklıkta ve süreyle kullanma yetkisini ve hakkını haiz olduğunu kabul etmektedir.
Ödülün sağlanması esnasında ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme ve/veya sorundan P&G sorumlu tutulamaz.
P&G, düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, trafik sıkışıklığı ve kullanıcının ya da diğerlerinin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek sorunlarda hiçbir sorumluluk kabul etmez.
P&G, işbu katılım koşulları çerçevesinde uygun görmediği takdirde hiçbir sebep belirtmeksizin ödül vermeme hakkına sahiptir.
Katılımcılar, yukarıda belirtilen Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılırlar.
Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.
Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş., herhangi bir zamanda Yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve gerekçe belirtmeksizin iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.

Çevrimdışı perishan

 • Forum Moderatörü
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9694
Ynt: Orkid Türkiye
« Yanıtla #1 : 27 Mart 2018, 16:02:39 »
Sürpriz hediye olayına da feci gıcığım >:( 1 senelik ürün mü hediyeniz, akıllı telefon mu, tiyatro bileti mi, seyahat mi? Nedir yani, açık açık niye yazılmaz ki? :-\

Çevrimdışı nuray.uzunc

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1359
Ynt: Orkid Türkiye
« Yanıtla #2 : 27 Mart 2018, 23:21:36 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Sürpriz hediye olayına da feci gıcığım >:( 1 senelik ürün mü hediyeniz, akıllı telefon mu, tiyatro bileti mi, seyahat mi? Nedir yani, açık açık niye yazılmaz ki? :-\
 
Sürpriz hediye Merve nin çantasıymış

Çevrimdışı davidof

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 4149
Ynt: Orkid Türkiye
« Yanıtla #3 : 12 Nisan 2018, 18:10:49 »
Haydi cevapla! Bölümün sonu farklı olsaydı, senin tavsiyen ne olurdu? En yaratıcı tavsiyeyi 280 karakter ile özetle, Oya’nın tablosunu kazanma şansı yakala! #UfakTefekCinayetler #OrkidGünlük

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı sibelert

 • Forum Moderatörü
 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 10310
Ynt: Orkid Türkiye
« Yanıtla #4 : 19 Nisan 2018, 23:38:12 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Haydi cevapla! En sevdiğin karakteri en yaratıcı emojiler ile anlat, Pelin’in kolyesini kazanma şansı yakala! #UfakTefekCinayetler #OrkidPlatinum