Gönderen Konu: Beterz Davetiyesi verilir Bedavaya Kaçmaz  (Okunma sayısı 3150 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kampanyacı_

• Yeni Kampanyacı
  • *
Beterz Davetiyesi verilir Bedavaya Kaçmaz
« : 18 Ocak 2010, 19:37:02 »

Lockerz benzeri bir site ama bunun bir özelliği var bunda para vermeden puan ile iddaa oynuyorsunuz oranları Türkiye'de ki oranlar gibi küçük görmeyiniz oranlarda gayet iyi.Burda kazanacağınız puanlarla ürünler kazanabilirsiniz bir kaç örnek ürün vereyim sizlere şimdi.
Table Football :8,500,000 Puan

PS3 Slim / PSP Go :8,500,000 Puan

Amazon £40 or $70 Gift Certificate :1,750,000 Puan

Vb. Ürünler daha bunlar şimdilik olanlar zamanla eklenecek bir çok ürün varmış listede üstelik bir süpriz Lockerz gibi ilk isteyene değil o puana ulaşıp isteyen herkese ürünü verdiklerini vaadediyorlar.

Ürünleri Türkiye'ye yolluyorlarmı yollamıyorlarmı tam olarak bilmiyorum bende yeni buldum ama Avrupa'ya yolluyorlarmış kesin o zaman burayada gelecektir demektir zaten hediyeyi göndermese dahi amozan euro kartları ile alışveriş veya para ile takas yapabilirsiniz.

Sistemden bahsedeyim biraz:

Üstte home butonuna bastıktan sonra Anasayfada sağ tarafta maçlar bulunuyor ornek bır mac oynamasını resimli anlatayım.

Siteme Lockerz gibi davetiye yollayıp üye olmak zorunlu değil ama ref sistemi mevcut her alt ref. geliri size 5.000 puan 20 alt üye 100.000 puan demek

Üye olduktan sonra maile gelen linki aktif ediniz sonra Üstte Rankings butonuna basınca sağda hediyelerin resmı cıkar get ip diyiniz acılan yerdekı bılgılerı doldurunuz en altta cell phone yazan yere cep no gırınız cebe gelen sms deki kodu cep numaranızı yazdıgınız yerın sağ tarafında sms code aktıvıte yazan kucuk kutuya sms dekı kodu yazınız ve yolla dıyınız uyelıgınız aktıf olmus olacaktır takılan sorsun yardım edeyim..

Telefonun sms si bölümünü aktive etmek şu şekildedir.

Telefon onayını yaptım. kontör düşmüyor
numaranızın başına : 009 koymayı unutmayın
Örn: 00905********* şeklinde girin numaranızı.

Herkese Bol Kazançlar

« Son Düzenleme: 19 Ocak 2010, 09:42:42 Gönderen: diazem »

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Beterz Davetiyesi verilir Bedavaya Kaçmaz
« Yanıtla #1 : 18 Ocak 2010, 23:55:58 »
Çakma lockerz'ler türer artık böyle..
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı armutadam

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 19 Ocak 2010, 00:05:31 »
zaten verdiğin linkler REFERANS linkleri !!!
yuh diyorum başka bir şey demiyorum..

zaten üyelik açmak da şu an bedava sanırım!!!!..

« Son Düzenleme: 19 Ocak 2010, 09:41:46 Gönderen: diazem »

Çevrimdışı kampanyacı_

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 19 Ocak 2010, 01:24:09 »
evet verdiklerim ref linki bende aksini söylemedim zaten ama üye olmak isteyen normal ya da ref linki ya da davetiye ile üye olabilir üye olur olmaz zaten 10 000 pu an veriyor onlarla ister iddaa  oyna puanları katla ya da üye yaparak puan topla yada verilen teklifleri yerine getir puan topla sana kalmış bişey ben 10 000 le başladım 17300 değim şimdi 7300 maçlardan kazandım

Çevrimdışı kampanyacı_

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #4 : 19 Ocak 2010, 01:27:54 »
armut adam referanslı üye olunca sana zararı ne onu anlayamadım her forumda çıkar senin gibi bir iki kişi zaten kesin

Çevrimdışı gloom4u

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 19 Ocak 2010, 01:31:23 »
bende dün üye oldum Allah razı olsun antalyaspordan tek maç yapmıstım
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı armutadam

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 20 Ocak 2010, 19:58:31 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
armut adam referanslı üye olunca sana zararı ne onu anlayamadım her forumda çıkar senin gibi bir iki kişi zaten kesin

Bu siteyi her site gibi sanma..
kurallar var sitede, aç da oku veya yöneticilere sor..

kesinlikle ve kesinlikle konu açıp referans linki vermek yasak !!

sadece imzanda taşıyabilmene izin veriliyor..