Gönderen Konu: Anadolu Efes&Tofaş #BirKitapDaSenGetir maçı ücretsiz izle-saat 19:00 Sinan Erdem  (Okunma sayısı 892 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
Her yıl Kütüphaneler Haftası kapsamında Anadolu Efes Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen 'Bir Kitap da Sen Getir' kampanyası,bugün oynanacak Anadolu Efes - Tofaş karşılaşmasında gerçekleştirilecek. Bu kampanyaya destek olmak için Sinan Erdem Spor Salonu'na gelecek olan taraftarlar, kitaplarını TIXBOX gişesine teslim ederek maç biletlerini ücretsiz alabilecek. Basketbolseverlerin getireceği karalanmamış, boyanmamış ve iyi durumda olan ilköğretim seviyesindeki kitaplar, Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı'nın desteğiyle Türkiye'nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi okullara ulaştırılacak. Bir Kitap da Sen Getir kampanyasının elçiliğini ise bu sezon Bryant Dunston üstleniyor.
Anadolu Efes'in bu kampanyasına destek olan tüm basketbolseverlere de, oyuncuların fotoğraflarının bulunduğu kitap ayraçları hediye edilecek.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu akşam Basketbol Süper Ligi 22. Hafta mücadelemizde Tofaş'ı konuk ediyoruz, tüm basketbolseverlere bu akşam #BirKitapDaSenGetir diyoruz!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BİR KİTAP DA BİZ GETİRİYORUZ!

Ligde 26 Mart’ta deplasmanda oynayacağımız Anadolu Efes maçımıza kitabınla gel; hem takımının yanında, hem de bu anlamlı kampanyanın bir parçası ol.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 22. haftasında oynanacak Anadolu Efes-TOFAŞ karşılaşmasında, Kütüphane Haftası nedeniyle gerçekleştirilecek #BirKitapDaSenGetir kampanyasına kulüp olarak biz de destek veriyoruz. Anadolu Efes Spor Kulübü tarafından bu yıl 4.’sü gerçekleştirilen kitap kampanyasında geçen yıl 4 binden fazla kitap toplanarak Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı aracılığıyla kısa süre içerisinde Türkiye’nin yedi bölgesindeki okullara dağıtılmıştı.

Taraftarlarımızı, 26 Mart Pazartesi günü saat 19.00’da oynanacak bu önemli karşılaşmayı izlemek üzere Sinan Erdem Spor Salonu’na davet ederken, yanlarında getirecekleri kitaplarla hem anlamlı kampanyanın bir parçası olmalarını hem de takımımızın yanında olmalarını temenni ediyoruz.

Öte yandan ev sahibi kulübün gerçekleştirdiği uygulama kapsamında; Sinan Erdem Spor Salonu deplasman bilet gişesine kitabını teslim eden taraftarlarımız maç biletini ücretsiz olarak alacaktır.

İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"