Gönderen Konu: Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri  (Okunma sayısı 1225 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri
« : 23 Mart 2018, 16:26:46 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Selamlar,

Hoş bir tesadüf sonucu, İthaki Bilimkurgu Klasikleri kapsamında yayınlanan, Orson Scott Card’ın 27 yazarlık bilimkurgu öyküleri derlemesi Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri kitabının iki nüshasına sahibim.

Bu hoş sürprizin şokunu atlatır atlatmaz, birini çekilişle hediye etmeye karar verdim.

Bir şeyi es geçmişim. Ancak fark edebildim.

Çekiliş husunda beni destekleyen ve fikirler veren @Firtinakiran, yani Hazal Çamur’du. Yaptığınız ve yapacağınız övgülerin yarısı kendisine aittir :blush: Değerli katkıları için kendisine tekrar teşekkür ederim.

Çekiliş kuralları şöyle:
-Çekilişe katılmak isteyenler, başlık altına “Çekilişe katılmak istiyorum.” mesajı atarak, çekilişe katılabilirler.
-Çekilişe katılım 25 Mart Pazar günü, saat 20:00’a kadardır.
-Çekiliş 25 Mart Pazar günü, saat 21:00’da yapılacaktır.
-Çekiliş yapılma usulü, katılımcıların isimlerinin yazılı olduğu kağıtlar arasından kura yoluyla yapılacaktır.
-Çekiliş sonucu, kura çekilip, isim belirlenir belirlenmez, yine bu başlık altında açıklanacaktır.
-Çekilişi kazanan ismin hediyeye ulaşabilmesi için, özel mesajla tarafıma vereceği adresin eksiksiz olması gerekmektedir. Kargo teslimatını etkileyecek özel durumlar varsa, onlarında belirtmesi gerekmektedir. (Örnek: Belli bir zaman aralığında şehir dışında olmak.)
-Çekiliş hediyesi PTT Kargo’yla gönderilecektir.

Herkese bol şanslar :slight_smile:

Çevrimdışı durubaby

• Usta Kampanyacı
Ynt: Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri
« Yanıtla #1 : 28 Mart 2018, 12:24:15 »

Bay_KaramsarCemalettin Sipahioğlu3g
Efendim, çekiliş tamamlanmıştır.

Çekilişe, forum içerisinden 136 kişi katılmıştır.

Çekilişe katılan isimleri, katılışlarını belirten mesajlarına göre aşağıdaki gibi sıralanmıştır:

Katılımcı İsimleri
Çekiliş için verilen numaralara göre sıralama listesi aşağıdaki gibi sıralanmıştır:

Çekiliş Numarasına Göre Sıralanan Katılımcı İsimleri
Ve çekilişi kazanan 111 numarayla @Harun_Ca olmuştur. Kendisini tebrik ederim. Hediyeyi kendisine ulaştırabilmem için kargonun gönderilmesini istediği adresi ve telefon numarasını, özel mesaj yoluyla bana ulaştırması gerekmektedir.

Çekilişe katılan herkese teşekkür ederim.

Özel olarak, çekiliş hakkında önerilerde bulunan @Firtinakiran’a tekrar teşekkür ederim.

Her şey gönlünüzce olsun. Ve şansta, ihtiyaç duyduğunuzda yüzünüze gülsün :slight_smile: