Gönderen Konu: Nokia 5730 xpress music yardım ..  (Okunma sayısı 3898 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı a1ONEboy

• Usta Kampanyacı
Ynt: Nokia 5730 xpress music yardım ..
« Yanıtla #10 : 18 Ocak 2010, 19:13:29 »
başka fikri olan varmı? bu arada avast yükledim pc kastı sildim .. malesef yaramadı ..
YGS , LYS ve benzeri sınavlardan dolayı kapalıyız !

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #11 : 18 Ocak 2010, 21:13:09 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Avast profesional kurup hafıza kartını tarat, sonra bilgisayarını. Harddisk formatla düzelir tabiki ama hızlı format atma, standart format at. Müzik çalarında bi sorun yok normaldir öyle göstermesi müzikçaların sürücüsü ile ilgili bir durum, fakat yazılım güncellemesi yaparsan belki o hata tekrar olmaz.
hızlı format nasıl anlamadım ? : S , müzik çalar önceden aldığımdada bu sorunla karşılaştım güncelleyincede gitmedi o telefonla ilgili bi sorun sanırsam önemlide değil çok,avast proffesionalı denim bi ..

Format atarken karşına çıkar hızlı ve standart format olarak. Hızlı formatla 20 dk'da falan format atarsın standart'ta 45 dk falan. Ben mp3 çalar olarak anladım,telefonun  müzik çalarıymış :D  En Sağlıklısı format attıktan sonra avast'ı kur, ve hiç internete girmeden hafıza kartını ve bilgisayarını tarat.
45 dk mı ? 6600 da hard format 5 dk anca sürüyodu :S ayriyetten öyle bişey sormuyodu :D :S

Dostum ben bilgisyarın harddisk'ine formattan bahsediyorum. :D Telefonuna bir virüs bulaşmışsa bu bilgisayarından bulaşmıştır sonucta.. Bu yüzden önce bilgisayarına format atıp avast'ı kur demiştim. Ama sen avast kastı diyosun :S Avast piyasadaki en az cpu harcayan antivirüslerden biridir. Nasıl kasıyo anlamadım,demekki bilgisayarın eski donanım. Valla baska fikrim yok. Donanımhaber'e sorarsan yanıt bulabilirsin ;)
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı kayserillim

• Usta Kampanyacı
    • trendyola üye olmak için
« Yanıtla #12 : 18 Ocak 2010, 22:50:35 »
avast ilk pc açılırken tarama yaptığı için pc yi kasabiliyor. ama sonradan kasma olayı olmuyor ama güvenlik ayarlarını en üst düzeye getirdiysen o zaman kasıyor. bu arada kaspersky antivirus proğramını yüklemeni tavsiye ederim avast ın bulamadığı virüsleri kaspersky buluyor. ayrıca kaspersky kesinlikle pc yi kasmıyor. birde bu şekilde dene istersen  ;)
markafoniye üye olmak için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin