Gönderen Konu: İşitme Engelli Öğrenciler İçin Özel Ders  (Okunma sayısı 1293 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozcartman

• Ziyaretçi
İşitme Engelli Öğrenciler İçin Özel Ders
« : 22 Mart 2018, 22:53:41 »
Arkadaşlar 2008 Anadolu Üniversitesi İşitme Engelliler Öğretmenliği mezunu deneyimli bir İşitme Engelliler Öğretmeni'yim. Çevrenizde İstanbul'da olup da İşitme Engelli olan ve özel ders almak isteyen olursa burdan iletişime geçerseniz sevinirim.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: İşitme Engelli Öğrenciler İçin Özel Ders
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2018, 21:46:02 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Dostum bence en azından olduğun ilçeyi yazmalısın. İstanbul koca kazan, ben iş dolayısı ile dolaşıyorum. Hadımköy Arnavutköy de, Çatalca da, Silivri de İstanbul , Tuzla Pendik de İstanbul, Şile Polonozköy de İstanbul.
Sahibinden.com gibi portallar da eskiden özel ders verenler diye ilan veriliyordu. Şimdi son durumu bilmiyorum
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

ozcartman

• Ziyaretçi
Ynt: İşitme Engelli Öğrenciler İçin Özel Ders
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2018, 22:06:03 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Dostum bence en azından olduğun ilçeyi yazmalısın. İstanbul koca kazan, ben iş dolayısı ile dolaşıyorum. Hadımköy Arnavutköy de, Çatalca da, Silivri de İstanbul , Tuzla Pendik de İstanbul, Şile Polonozköy de İstanbul.
Sahibinden.com gibi portallar da eskiden özel ders verenler diye ilan veriliyordu. Şimdi son durumu bilmiyorum

çok haklısın hocam ama aşırı uzak olmadığı sürece çevreyi genişletmek için uzak yerlere de gidilebilir diye düşündüğüm için ilçe belirtmedim. Gideceğim bir yer başka yere referans olabilir, kapı kapıyı açar diye düşünüyorum. Umarım yanılmam. Sahibinden konusunda bilgim yoktu bi bakayım teşekkür ederim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin