Gönderen Konu: İndirim vaad eden aplikasyonlar  (Okunma sayısı 1860 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
İndirim vaad eden aplikasyonlar
« : 21 Ocak 2018, 20:25:17 »
Arkadaşlar artık şirket aplikasyonları öyle bir hal aldı ki; bunları kontrol etmeden alışveriş yapamıyorum  :-\  Türk telekom avantaj uygulaması mesela ebebek tüm kampanyaların üstüne +%7 indirim yapıyor bu ay (mamalar ve bazı markalar hariç). Ve ben bu uygulama birşey vermiyor diye bakmadım. Alışverişlerime bakınca toplam zararım 30 lira civarı olmuş.

Aslında artık bence bu aplikasyonlar için ayrı kategori bile açılacak duruma geldi. Kiğılı Audi çekilişinde de tesadüfen Gratis uygulaması Kiğılı alışverişlerinde %10 indirim yaptı.

- Vodafone Avantaj Cepte (Özellikle Red üyesiyseniz her ay ücretsiz araç yıkatma, ücretsiz havaalanı lounge kafelerden faydalanma, ücretsiz yurtdışı harç pulu, vs.)
- Türk Telekom Avantaj (MNG Kargo %30 indirim)
- Gratis (Yaz dönemi Jolly Tur, ETS Tur tatil alımında mutlaka bakın, indirim kodu veriyor.)
 Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
- Hopi
- Zubizu
- Migros
- Chippin
- Sodexo (Yemek kartınız varsa Yurtiçi Kargo %30 indirim)
- Watsons kart sitesi(Yaz dönemi Jolly Tur, ETS Tur tatil alımında mutlaka bakın, indirim kodu veriyor.)
- D Smart

Banka Kartları uygulamaları özel indirimler

- Bonusflaş
- Axess Mobil
- Yapı Kredi Cüzdan
- Odeabank
- Garanti Emeklilik *
- ING Mobil

Müşterisi olmanız durumunda da bu firmaların mağaza, kafe ve internet sitelerine özel indirimleri oluyor. Garanti Emeklilikse her ay başında "HOBİ KULÜPLERİ" maili atıyor. Burada uygun fiyatlara gerçekten güzel aktivitelere katılabiliyorsunuz. Tabi çok iyi olanları sanıyorum banka çalışanları ve plaza insanları kapıyor. Mail bana ulaştığında kontenjan dolmuş oluyor.

Mutlaka bakmanızda fayda var, zira Koton'da, Ofix'de, Boyner Grup'larda saçmasapan indirimler yakalayabiliyorsunuz. Yeterli vaktim olsa, konu açıp bu indirimleri paylaşmayı cidden isterim. Zaten bazılarını forum emekçileri paylaşıyor. Altalta konduğunda 1 ayda yüzlerce kampanya demek ve paylaşması da takibi de çok zor. Ama bakmadan alışverişe çıkmayın derim. Sonra görünce çok pişman olursunuz benim gibi.

Aslında bu iş içinde bir aplikasyon çıksa harika olur. Bu da benden dahiyane bir fikir. Baya indirilip kullanılacağına eminim, yapan kişi ekmek yiyecektir.
« Son Düzenleme: 25 Mart 2018, 20:05:42 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: İndirim vaad eden aplikasyonlar
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2018, 21:12:20 »

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2018, 22:13:34 »
Kargo indirimleri ilgimi çekti;) tam yarın koli gönderecektim, hemen bakıyorum. Teşekkürler
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı guvenkoksal

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • ... karada değil, ya dalışta yada atlayışta ...
    • facebook.com/guvenkoksal41
« Yanıtla #3 : 24 Ocak 2018, 14:13:45 »
Çoğunu bende takip ediyor. Bilmediklerim için teşekkürler. Ek olarak diyebilirim ki:
Bkm express unutmayalım (Morhipo 200/30, Total 100/10, Lcwaikiki 75/15 vs...)
"Ya Rabbi! Yalnız sana ibadet eder ancak senden yardım dileriz. Bize doğru yolu göster." Fatiha Suresi 5-6

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 27 Ocak 2018, 21:25:41 »
 Aynı durumdayız dolap tam takır boşalıyor ben hopi - moneyclub - bonus flash birleştirmeden inatlaşıp markete gitmiyorum  :D kıyafet alacak oluyorum yine indirim sitelerinden kombin yapmaya çalışıyorum :D avantajx hopi bonus flash mesela :D

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #5 : 25 Mart 2018, 20:05:54 »

Eklendi. Kiğılı sitede  koşulsuz sepette %10 indirim var.  KGL10GRTS Ayrıca kendi sitesinde de 250 TL alışverişte 50 TL indirim var. İkisini birleştirirseniz COMBO yaparsınız :D

Türk telekom avantaj uygulamasında %10 ebebek indirimi var. Mart sonu bu bitiyor.
« Son Düzenleme: 25 Mart 2018, 20:08:05 Gönderen: sakaryazede »