Internetten Para Kazan > Para kazan

Akıl Fikir Platformu - Anket Çöz Para Kazan

<< < (2/2)

thesaw:
eğer uygulamaya üye olduğunuz mail adresi ile hepsiburadaya bir üyeliğiniz var ise direk hesaba kuponu işliyorlar en azından bende öyle oldu kuponlar kısmında hem kupon görünüyor hem son kullanma tarihi yazıyordu. ve tarih 31.12.2018 idi. Farklılık olmuş olabilir.

juzy:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinNe yedim ne içtim uygulamasının yapımcıları bunlar ben o uygulamadan 30tl hepsi burada hediye çeki aldım. Denemeye değer ...

--- Alıntı sonu ---

Bende hediye çeki kazandım fakat gönderdikleri mailde hediye çekinin son kullanım tarihini yazma zahmetinde bulunmamışlar iki defa mail atarak son kullanım tarihini sormama rağmen dönüş yapmadılar bende daha sonra hepsiburada'yı arayarak hediye çekinin aktif olduktan sonra kullanım süresinin 1 haftalık olduğunu öğrendim boşa gitti yani çekim. Bir daha böyle kalitesiz firmalarla vaktimi boşa harcamam.

--- Alıntı sonu ---

Size en azından mail göndermişler , yılbaşı öncesi bozdurduğum puanım buhar olup gitti,ne çek geldi ne de mailime dönüş oldu , iletişim anlamında yetersizler maillere dönüş olmuyor sosyal medya hesaplarında ki yorumlara da cevap vermek yerine siliyorlar,anketler de sürekli kendini tekrarlıyor,yapmadığınız sürece sürekli aynı anket geliyor ,şimdilik vasat biraz geliştirirlerse belki devam edilir .

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git