Gönderen Konu: Akıl Fikir Platformu - Anket Çöz Para Kazan  (Okunma sayısı 16009 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Neriman1

• Yeni Kampanyacı
  • *
Akıl Fikir Platformu - Anket Çöz Para Kazan
« : 02 Mart 2018, 11:26:14 »
Anket çözerek biriktirdiğiniz puanlarla HepsiBurada hediye çeki kazanabiliyorsunuz.

akilfikir.com.tr adresinden inceleyip üye olabilirsiniz, hediye çekleriyle bütçenize katkıda bulanabilirsiniz. Herkese her anket gönderilmiyor, kişiye uygun anketleri sizinle paylaşıyorlar. Her anket 300 puan kazandırıyor, 1500 puan biriktirdiğinizde HepsiBurada hediye çekinizi talep edebiliyorsunuz. Ayrıca size uygun anketler geldiğinde de mail ile ulaşıp haber veriyorlar.

Kesinlikle deneyin.

ozcartman

• Ziyaretçi
Ynt: Akıl Fikir Platformu - Anket Çöz Para Kazan
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2018, 00:21:47 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Anket çözerek biriktirdiğiniz puanlarla HepsiBurada hediye çeki kazanabiliyorsunuz.

akilfikir.com.tr adresinden inceleyip üye olabilirsiniz, hediye çekleriyle bütçenize katkıda bulanabilirsiniz. Herkese her anket gönderilmiyor, kişiye uygun anketleri sizinle paylaşıyorlar. Her anket 300 puan kazandırıyor, 1500 puan biriktirdiğinizde HepsiBurada hediye çekinizi talep edebiliyorsunuz. Ayrıca size uygun anketler geldiğinde de mail ile ulaşıp haber veriyorlar.

Kesinlikle deneyin.

kaç puan kaç tl hediye çeki belirtilmemiş. o nedenle çok sağlam gibi gelmedi bana.

Çevrimdışı thesaw

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 03 Mart 2018, 14:51:06 »
Ne yedim ne içtim uygulamasının yapımcıları bunlar ben o uygulamadan 30tl hepsi burada hediye çeki aldım. Denemeye değer ...
Aliexpress bedava deneme, jeton kazanma kupon kullanma.

Çevrimdışı Neriman1

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 05 Mart 2018, 14:04:04 »

Kesinlikle deneyin.

kaç puan kaç tl hediye çeki belirtilmemiş. o nedenle çok sağlam gibi gelmedi bana.

1500 puan biriktirdiğinde 15 TL veriyorlar.

Çevrimdışı assyranta

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #4 : 04 Nisan 2018, 08:40:29 »
Ne yedim ne içtim uygulamasının yapımcıları bunlar ben o uygulamadan 30tl hepsi burada hediye çeki aldım. Denemeye değer ...

Bende hediye çeki kazandım fakat gönderdikleri mailde hediye çekinin son kullanım tarihini yazma zahmetinde bulunmamışlar iki defa mail atarak son kullanım tarihini sormama rağmen dönüş yapmadılar bende daha sonra hepsiburada'yı arayarak hediye çekinin aktif olduktan sonra kullanım süresinin 1 haftalık olduğunu öğrendim boşa gitti yani çekim. Bir daha böyle kalitesiz firmalarla vaktimi boşa harcamam.

Çevrimdışı thesaw

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 04 Nisan 2018, 10:38:16 »
eğer uygulamaya üye olduğunuz mail adresi ile hepsiburadaya bir üyeliğiniz var ise direk hesaba kuponu işliyorlar en azından bende öyle oldu kuponlar kısmında hem kupon görünüyor hem son kullanma tarihi yazıyordu. ve tarih 31.12.2018 idi. Farklılık olmuş olabilir.
Aliexpress bedava deneme, jeton kazanma kupon kullanma.

Çevrimdışı juzy

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #6 : 04 Nisan 2018, 14:22:57 »

Bende hediye çeki kazandım fakat gönderdikleri mailde hediye çekinin son kullanım tarihini yazma zahmetinde bulunmamışlar iki defa mail atarak son kullanım tarihini sormama rağmen dönüş yapmadılar bende daha sonra hepsiburada'yı arayarak hediye çekinin aktif olduktan sonra kullanım süresinin 1 haftalık olduğunu öğrendim boşa gitti yani çekim. Bir daha böyle kalitesiz firmalarla vaktimi boşa harcamam.

Size en azından mail göndermişler , yılbaşı öncesi bozdurduğum puanım buhar olup gitti,ne çek geldi ne de mailime dönüş oldu , iletişim anlamında yetersizler maillere dönüş olmuyor sosyal medya hesaplarında ki yorumlara da cevap vermek yerine siliyorlar,anketler de sürekli kendini tekrarlıyor,yapmadığınız sürece sürekli aynı anket geliyor ,şimdilik vasat biraz geliştirirlerse belki devam edilir .
Bulmak istersen yeni bir YOL mutlaka vardır.