Gönderen Konu: Ev Kazandıran Kampanya (5 Nisan)  (Okunma sayısı 1781 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Ev Kazandıran Kampanya (5 Nisan)
« : 01 Mart 2018, 08:26:56 »
[Reklam]

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Günümüzde emlak fiyatları aldı başını gidiyor. "Bu fiyata kim alıyor yahu bu evleri?" diye düşünürken bir de bakıyoruz ki insanlar başlarını sokacak bir eve sahip olabilmek için 20 yıllık kredi çekmiş. Sonrasında 20 yıl boyunca borç ödemeleri gerekiyor. Bugün size öyle bir kampanya duyuracağız ki belki de hayatınızın 20 yılını kurtaracak.

Kadınlar Bilir sitesine üye olanlar arasında yapılacak çekiliş ile 1 kişi 2+1 daire sahibi olacak. Hem de İstanbul'da!

Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken şey Kadınlar Bilir sitesine üye olduktan sonra tanıtımları izlemek ve çekiliş formunu doldurmak. 5 Nisan'a kadar katılabileceğiniz kampanya sonunda çekilişle 1 kişiye İstanbul Esenyurt'ta piyasa değeri 320.000TL olan 2+1 ev hediye edilecektir.

Kadınlar Bilir sitesinin avantajları bununla da sınırlı değil. Procter &Gamble markası tarafından hazırlanan sitede İpana, Ariel, Orkid, Head & Shoulders, Panthene, Oral-B, Fairy gibi birçok marka ile ilgili indirimler ve promosyon ürünler sizleri bekliyor. Site içerisinde bulunan Denedim Biliyorum bölümünde size özel gönderilecek olan promosyon ürünleri deneyerek yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı meyosh

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Ev Kazandıran Kampanya (5 Nisan)
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2018, 09:07:45 »
Bu kampanya daha önce yayınlanandan farklı mı?

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #2 : 03 Mart 2018, 20:00:59 »
Bu kampanya daha önce yayınlanandan farklı mı?
Aynıdır, sadece Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin de başında belirttiği gibi P&G katılımları arttırmak ve kampanyayı duyurmak için reklam vermiş.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı mehmetergun

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 04 Mart 2018, 07:40:35 »
katılım bilgileri bölümünde şöyle bir şey var:

3) Yeni üye oldum, fakat çekilişe katıldığıma dair bir e-posta almadım. Ne yapmam gerek?
Eğer çekilişe katıldığınıza dair bir e-posta almadıysanız, üye olduğunuz mail ve şifre bilgilerinizle kadinlarbilir.com’a giriş yapıp, sağ üst bölümde yer alan “Profilim” bölümünden bilgilerinizi güncellemeniz gerekmektedir.

söylediği gibi girip güncelliyorum kaydediyorum ama çekilişe katıldınız şeklinde bir email gelmiyor.

katılım yapan arkadaşlar nasıl bir email aldınız paylaşabilirseniz.

Çevrimdışı winy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 04 Mart 2018, 19:20:25 »
üye olupta şifresi gelen var mı? ::)

Bu kampanya 15 Şubat – 15 Mart 2018 tarihleri arasında, Türkiye’deki tüm CarrefourSA marketlerinde geçerlidir. Kampanyaya katılabilmek için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde bilgilerinizi doldurarak üye olmanız gerekmektedir.  Bu koşulu sağlayan ilgili müşterilere 5 TL değerinde şifre verilecektir. Şifreler, CarrefourSA marketlerden CarrefourSA Kart’ınız ile yapacağınız P&G markalı ürün alışverişlerinde tek seferlik kullanımda geçerlidir. Sadece P&G markalı ürün alışverişlerinde harcanabilir. Kampanyaya katılım sınırlı sayıdadır ve başka bir kampanya ile birleştirilemez. Detaylı bilgi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve 444 10 00’da.