Gönderen Konu: Elit Psikolojik Danışmanlık  (Okunma sayısı 528 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sibelert

  • Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 10287
Elit Psikolojik Danışmanlık
« : 21 Şubat 2018, 19:33:31 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Elit Psikolojik Danışmanlık
Sayfayı Beğendin · 5 saat ·
 
Mutluluk dağıtmaya devam ediyoruz :) Bu fotoğrafı beğenip, en sevdiğiniz üç kişiyi yorumlarda etiketleyin, bizden mutluluk dolu bir çikolata paketi kazanma şansını yakalayın!

Çevrimdışı catpat07

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 8455
Ynt: Elit Psikolojik Danışmanlık
« Yanıtla #1 : 26 Mart 2018, 15:37:58 »
26 Mart 2018 Çikolata Paketi Yarışması
ELİT PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK·26 MART 2018 PAZARTESİ
 
· Kampanya Türkiye genelinde, Elit Psikolojik Danışmanlık Facebook ve Instagram sayfaları aracılığıyla düzenlenmektedir.
· Kampanyaya Facebook ve Instagram üzerinden 18 yaş üstü herkes ücretsiz katılabilir.
· Kampanya dönemi 26 Mart 2018 Saat 14.00 tarihinde başlayacak ve 29 Mart 2017 Saat 15.00 tarihine kadar devam edecektir. Kazananlar 29 Mart Perşembe günü saat 16.00’da Facebook ve Instagram üzerinden açıklanacaktır.
. Gerekli katılım koşulları: Elit Psikolojik Danışmanlık Facebook ve Instagram sayfalarını takip etmek, yarışma görselinin yorumlarında 3 kişiyi etiketlemek.
· Gerekli koşulları yerine getirmiş olan ve random.org aracılığıyla yapılacak çekilişle belirlenecek 1 instagram ve 1 Facebook kullanıcısı çikolata paketi kazanacaktır.
· Katılımcıların gönderecekleri kimlik, adres ve iletişim bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
· Katılımda, kazanan kullanıcıların Facebook ve Instagram özel mesajlardan gönderdiği kimlik, adres ve iletişim bilgileri esas alınır. Ödül kazanabilmek için katılımcının gerekli bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak göndermesi zorunludur.
· Kazanan yarışmacıların bilgileri alındıktan sonra hediyeleri en geç 1 ay içerisinde kargoya verilir. · Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adreslerinden ulaşabileceğiniz sayfalarda yayınlanacak olan “kazananların ilanı”, kazanan şahsa tebligat edildiği anlamına gelir. Kazanan, sonucun bildirilmediği veya geç bildirildiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
· Eksik veya yanlış bilgi veren katılımcılar yarışmada ödül kazanmış olsalar dahi diskalifiye olarak ödül alma haklarını kaybedeceklerdir. Elit Psikolojik Danışmanlık ve 40 Yapım ödülün açıklanmasında oluşabilecek aksaklıklardan, katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, yarışmanın düzenlendiği sosyal medya sayfalarında yer alan verilerde bulunabilecek eksiklik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.
· Elit Psikolojik Danışmanlık ve 40 Yapım, katılımcıların kendilerinin veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
· Katılımcıların kişisel bilgisayarlarından, internet erişimlerinden, her türlü teknik aksaklıklar (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) sebebiyle oluşabilecek problemlerden, söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişilmesi gibi durumlarda yaşanabilecek problem ve zararlardan dolayı, Elit Psikolojik Danışmanlık ve 40 Yapım sorumluluk kabul etmez.
· Elit Psikolojik Danışmanlık’ın ve 40 Yapım’ın çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
· Elit Psikolojik Danışmanlık’ın kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkı saklıdır. · Elit Psikolojik Danışmanlık ayrıca, kampanyayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.
· Elit Psikolojik Danışmanlık ve 40 Yapım, bu kampanyaya katılan herkese kampanya ile ilgili ve ayrıca tanıtım amaçlı e-posta gönderim yapma hakkına sahiptir.
· Kampanyaya katılan herkes yukarıda geçen şartları okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
:)