Gönderen Konu: BİP-Birbirlerinden en uzak olan çifte uçak bileti (15.2.2018)  (Okunma sayısı 796 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4146
BiP Sevgililer Günü’nde en uzak mesafeli ilişkiyi arıyor. Bulduğunda da yan yana bir buluşma ayarlıyor. Şöyle oluyor, sevgilisi uzakta olanlar BiP Follow Me’yle takipleşiyor. Ekran görüntüsünü alıp, sosyal medya hesaplarımızdan bize mesaj olarak yolluyor. Sevgilisi en uzakta olan uçak biletini kazanıyor. Mesafe tanımayan bir coşku.

BiP Sevgililer Günü Katılım Koşulları

1. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin , Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresleri üzerinden gerçekleşecek olan yarışma, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş (Turkcell) tarafından düzenlenmektedir.
2. Yarışma 12.02.2018 Pazartesi günü saat 12.00’de başlayacak ve 15.02.2018 tarihinde saat 23.59’da son bulacaktır.
3. Yarışmaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılım için ürün satın alma zorunluluğu bulunmamaktadır.
4. Kampanya katılım süresi boyunca BiP Follow Me’yle birbirlerini takip ederek takip haritası ekran görüntüsünü bize Facebook, Instagram veya Twitter’dan mesaj atan çiftler arasından birbirlerinden en uzak olan çift belirlenecektir. En uzakta olarak belirlenen çiftten ekran görüntüsünü BiP hesaplarından mesaj olarak gönderen kişiye sevgilisiyle buluşabilmesi için uçak bileti verilecektir. Uçak bileti çiftlerden sadece birine, sevgilinin bulunduğu konuma gitmesi için hediye edilecektir. Ekran görüntüsünü BiP hesaplarından gönderen kişi seçildikten sonra karşı tarafın da yine takip sayfasının ekran görüntüsünü göndermesi istenecektir. Kazanan çifte, ilettiği ekran görüntüsünde beyan ettiği iki lokasyondan birinden diğerine 1 kişilik, çift yön uçak bileti hediye edilir. Biletler uygunluk durumuna göre gerektiği takdirde en yakın bir başka havaalanından, yine en yakın bir başka havaalanına düzenlenebilir. Kazanan katılımcının uçak bileti dışındaki pasaport, vize vb. masrafları kendi sorumluluğundadır.
5. En uzakta olan 1 asil çift belirlenecektir. Çiftin kampanya koşullarına uymaması durumunda bilet hakkı bir sonraki en uzakta olan çifte geçecektir. Toplamda 1 asil, 4 yedek çift belirlenecektir. Kazanan katılımcının 2018 sonuna kadar uygun olduğu bir zamana göre tek yönlü bilet alımı yapılacaktır.
6. Kazananlar 24.02.2018 Cumartesi günü belirlenecektir. Kazananlarla ekran görüntüsü gönderdiği mecra yolu ile iletişime geçilecektir.
7. Asil talihlilerin 25.02.2018 günü saat 18.00’e kadar iletişim bilgileriyle geri dönüş yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kazanılan ödül yedek listesindeki kazanan çifte geçer.
8. 25.02.2018 günü saat 18.00’e kadar iletişim bilgilerini verdiği halde 26.02.2018 günü 18.00’e kadar bu bilgilerden ulaşılamayan kullanıcıların ödülleri yedek listeye geçer.
9. Katılımcı yarışmaya internet yolu ile katılmakta, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  adresinde yer alan katılım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder. Kişilerin verdiği konum ve iletişim bilgileri teyit edilecektir, doğru olmaması durumunda hediye hakkı kazanamayacaklardır.
10. Katılımcı yarışmaya katılmakla Turkcell tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır. Katılımcı fotoğrafın kendisine ait olduğuna, 3. şahıslardan bu hususla ilgili gelebilecek tüm şikayetlerin tek muhatabının kendisi olduğuna, bu kapsamda Turkcell’in kendisine rücu hakkı olduğuna, fotoğraf içeriğinin Turkcell ve diğer grup şirketleri tarafından sosyal medya hesaplarında, dijital banner kullanımlarında, web sitesinde ve outdoor raketlerde vb. mecralarda yayınlanmasına ve materyallerde kullanılmasına ve yayımına ve her ne nam altında olursa olsun ne şimdi ne de sonra bu kullanım sebebiyle herhangi bir talepte bulunmayacağına ve kişisel veri niteliğindeki fotoğrafın Turkcell ve diğer grup şirketleri tarafından işlenmesine peşinen muvafakat etmektedir.
11. 18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeleri kendilerine verilemez. Turkcell, 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan katılmalarından veya yarışmaya bilgi sunmalarından sorumlu tutulamaz.
12. Katılımcılar yalnızca kendi adlarına katılabilirler, başkasının adına katılım yapamazlar. Kazanan katılımcıların hesapları, gerçek kişi hesapları olmak zorundadır. Aksi takdirde kazanılan ödül yedek listesindeki kazananlara sırayla geçer.
13. Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilecektir.
14. Başka bir kampanya ile birleştirilemez.
15. Kazanılan ödül başkasına devredilemez, paraya çevrilemez.
16. Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Turkcell sorumlu değildir.
17. Turkcell kampanya boyunca kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek bilgisayar teknolojileri kullanan, hile yapan veya haksız yollardan kayıt oluşturduğunu tespit etmesi durumunda ilgili katılımcıyı / finalisti kampanyadan çıkarma hakkına sahiptir.
18. Turkcell kazananlara karşı hiçbir yükümlüğü ve gerekçe bildirme yükümlülüğü olmaksızın kampanya ve ödülü iptal etme hakkına sahiptir. Kazananlar bu durumda Turkcell’den hiçbir hak ve talepte bulunmayacaklarına ve her türlü dava ve talep hakkından şimdiden feragat ettiklerini kabul beyanı ve taahhüt eder.
19. Katılımcılar kendi kusurlarından kaynaklanan veya kaynaklanmasının işbu kampanya koşullarını ihlal etmeleri halinde Turkcell’in verilecek ödülü tek taraflı olarak ihlal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda Turkcell aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını Turkcell’e her türlü sorumluluktan fikri mülkiyet taleplerinden 3. kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ari kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul, taahhüt ve beyan ederler.
20. Kullanıcı işbu kampanya koşullarından doğabilecek ihtilaflarda Turkcell’in kendi veri tabanında ve sunucularında tuttuğu elektronik ve sistem kayıtlarının, ticari kayıtlarının, defter kayıtlarının, mikrofilm, mokrofiş ve bilgisayar kayıtlarının muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini Turkcell’i yemin teklifinden ber’i kıldığını ve bu maddenin IHMIÇ 193 madde anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.
21. Uygulanacak hukuk ve yetki işbu kampanya koşulları uygulamasında ve yorumlanmasında Türk kanunları uygulayacaktır. İşbu kampanya koşullarından dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın halinde İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
22. Turkcell gerekli gördüğü zaman katılım koşullarında ve yarışma tarihinde değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.
23. Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen katılım şartlarını kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı gizemlitosbaga

  • Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 14285
  • ...Şans cesurdan yanadır...
Ynt: BİP-Birbirlerinden en uzak olan çifte uçak bileti (15.2.2018)
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2018, 15:49:21 »
Abim Kolombiya'da, onu mu arasam? :D
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...