Gönderen Konu: Tariş Zeytinyağı  (Okunma sayısı 392 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nuray.uzunc

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1359
Tariş Zeytinyağı
« : 12 Şubat 2018, 13:35:57 »
Tariş Love Set - Yarışma Kuralları
TA-ZE·12 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ
#TarişLoveSet yarışmamız, 12 Şubat Pazartesi günü başlayacak, 13 Şubat Salı saat 23:59'a kadar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresli Instagram sayfası üzerinden devam edecektir.
Kazananlar, yarışma şartlarını eksiksiz yerine getirenler arasından çekiliş yöntemi ile belirlenecektir.
Kazanan yarışmacılar, 14 Şubat Çarşamba günü yarışmanın yapıldığı Tariş Zeytinyağı Instagram sayfası üzerinden açıklanacaktır.
13 Şubat Salı saat 23:59'dan sonra paylaşım yapanlar, yarışmaya katılmış sayılmazlar.  Kazanan yarışmacı, Tariş Zeytinyağı Instagram sayfasıdan mesaj yoluyla iletişime geçerek iletişim bilgilerini paylaşmalı ve hediyesinin teslim edilebilmesi için kargo bilgisini aktarmalıdır.
Yarışmaya, 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılsalar dahi, ödüllerinden yararlanamayacaktır.
Tariş Zeytinyağı, önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve usulsüzlük tespit edildiğinde kazanan talihliyi değiştirme hakkını saklı tutar.
Bu kampanya, hiçbir şekilde Facebook ve Instagram tarafından düzenlenmemekte olup, Facebook ve Instagram ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır. Milli Piyango İdaresi'nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışında kalmaktadır.
Yarışmaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.