Gönderen Konu: Desa - İnstagram  (Okunma sayısı 315 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı orkide28

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 2966
Desa - İnstagram
« : 12 Şubat 2018, 12:25:24 »
Yarışma, Desa'nın Instagram sayfası @desafashion üzerinden 09.02.2018 ve 14.02.108 tarihleri arasında yapılacaktır.

@desafashion Instagram hesabında yapılan yarışmada katılımcılar arasından kazananlar çekiliş ile seçilecektir.
 
Yarışmaya katılımın geçerli olabilmesi için Desa’nın Instagram hesabının (@desafashion) beğenilmesi gerekmektedir.
 
14.02.2018 tarihine kadar Sevgililer Günü yarışma postuna yorum olarak sevdiğini mentionlayıp, ona nasıl seslendiğini en beğendiği kalp emojilerini ekleyerek yazan ve @desafashion sayfasını takip eden katılımcılar arasından, yarışma kuralları için herhangi bir ihlal bulunmuyorsa çekiliş ile seçilen kişiler ödülün sahibi olacaktır.

Doğru bir şekilde yarışmaya katılan kişiler arasından seçilecek 3 çift (toplam 6 kişi) Desa’dan deri kartlık kazanacaktır. Kartlıklar kazananlarla beraber kişiselleştirilecektir.
Kazananlar seçildikten sonra kazananlarla iletişime geçilip, kartlıklarının üzerine ne yazdırmak istedikleri kendileri tarafından belirlenecektir.
 
Kartın üzerine yazılacak yazı 20 adet harfi geçmeyecek şekilde olmalıdır.
Hediye edilen ürünlerde değişim yapılamamaktadır.
Desa yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
 
Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, 18 yaşından küçükler ile Desa çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmez. Desa’nın bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 
Hediye gönderimlerinde kargodan/ulaşımdan kaynaklı gecikme ve aksaklıklardan Desa’nın herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.
Yarışmaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.
Her kullanıcı sadece bir ödül kazanma hakkına sahiptir.
 
Yarışmaya katılarak kazandığı duyurulan kişilerin ad soyad, telefon ve adres bilgilerini Desa’nın Instagram sayfasına mesaj olarak iletmeleri gerekmektedir.
(Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin...)
Belirtilen kurallar çerçevesinde yarışmaya katılan her katılımcı, "Yarışma Kurallarını" kabul etmiş sayılır.
 Desa, yarışma katılımcıları içinden uygunsuz ya da şüphe uyandıran profilleri eleme ve dilediğini seçme hakkına sahiptir.
 
Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel cihazlarından, internet erişimlerinden, her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.
 Yarışma sonucunda asil olarak ilan edilen kişinin hakkını yazılı olarak fesh etmesi veya Desa’nın belirttiği zamana kadar iletişim bilgilerini iletmemesi halinde yedek olarak ilan edilen kullanıcılar ile iletişime geçilecektir.
 
Desa yarışmanın süresini değiştirme/ uzatma ve kısaltma – yarışmada verilen hediyeleri değiştirme hakkına sahiptir. Katılan kişiler bu maddeyi kabul etmiş sayılacaktır.
Desa yarışmanın kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yarışmanın tüm hakları Desa'da saklıdır.
Gayret değil, Niyet önemli.