Gönderen Konu: Watsons:10kişiye I Heart Makeup Far Paleti ve Unicorn Allık-18 Şubat 23:59 son  (Okunma sayısı 449 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9693
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Sevgililer Günü'ne özel "Mükemmel Çifti Oluştur" oyunumuz başladı❣😍 Kartları birbiriyle en kısa sürede eşleştir, en yüksek puanı toplayarak I Heart Makeup Far Paleti ve Unicorn Allık kazanacak 10 kişiden biri olma şansı yakala .


Katılım Koşulları:

    Sevgililer Günü oyunu 9 Şubat 12:00’de başlayacak ve 18 Şubat 23:59’da sona erecektir.
    Katılımcılar oyunu üç etap olarak oynayacaklardır. Final puanı her üç etaptaki puanların toplamından oluşacaktır. En kısa sürede tamamlayan kullanıcılar daha yüksek puan kazanacaklardır.
    Her kullanıcı oyuna istediği kadar katılım sağlayabilir, fakat her kullanıcı yalnızca bir ödül kazanabilir.
    Watsons Türkiye, katılımcılarda herhangi bir hile fark edildiği durumda katılımcıyı diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
    En yüksek puana sahip 10 katılımcı I Heart Makeup Far Paleti ve Unicorn Allık kazanacaktır.
    Her katılımcı yalnızca tek bir ödül kazanabilir.
    Kazananlar 26 Şubat 2018 tarihinde Watsons Türkiye sosyal medya hesaplarından duyrulacaktır. Kazananlar düzenleyici tarafından resmi bir e-posta ile bilgilendirileceklerdir.
    Düzenleyici, katılımcıları ve kazananları ödülü vermeden önce doğrulama hakkını saklı tutar. Bu amaçla katılımcının adı, soyadı, yaşı, adresi ve bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer bilgilerini doğrulatabilir. Düzenleyici, bu Şartlar ve Hükümlerin veya bu promosyona katılım şartlarından birinin ihlal edildiğine veya bir katılımcının promosyona katılarak haksız avantaj elde ettiğine ya da sahtekarlık yoluyla ödül kazandığına dair makul kanıt bulunması halinde, ödül vermeme, kazanılan ödülü geri çekme ve promosyona tekrar katılımı reddetme hakkını saklı tutar.
    Kazanılan ödüller devredilemez, paraya tahvil edilemez, satılamaz veya tamamen ya da kısmen nakit karşılık talep edilemez; verildikleri şekilde kabul edilmelidir.
    Watsons Türkiye çalışanları ve aileleri oyun sonucunda verilecek ödülden muaftır.
    Katılımcı, bu promosyona katılmakla, promosyonla veya herhangi bir ödülün kabulü, mülkiyeti, katılımı veya kullanımıyla ilgili olarak doğabilecek doğrudan veya dolaylı her türlü kayıp, zarar, hak, iddia veya yasal işlem için düzenleyiciyi ari tutacağını kabul eder.
    Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Watsons Türkiye tarafından yapılacaktır. Düzenleyici bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
    Bu promosyon hiçbir şekilde Facebook ile ilişkili değildir. Facebook, hiçbir şekilde bu promosyon için sponsorluk desteği, onayı vermemektedir veya kampanyayı yönetmemektedir.
    Promosyon kodu her katılımcı için yalnızca tek seferliktir ve nakit paraya dönüştürülemez.
    Promosyon kodu 15 Şubat 2018 ve 28 Şubat 2018 tarihleri arasında kullanılabilir.


Çevrimdışı sevdammm

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1298
Esin Damar          187,240
Yonca Demirbaş        183,800
Merve Azra         181,280

şu puanlar için kaç saniyede bitmeli kafam almadıda
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)