Gönderen Konu: Lindt Sevgililer günü 3 kişiye çikolata  (Okunma sayısı 368 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kyigit

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 2010
Lindt Sevgililer günü 3 kişiye çikolata
« : 11 Şubat 2018, 14:44:17 »
Bu yarışma, Lindt Çikolaya Türkiye'nin instagram hesabında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin 11.02.2018 - 13.02.2018 (23:59) tarihleri arasında yapılacaktır. Kullanıcılar tarafından hazırlanan yorumlar random.org sitesi üzerinden çekiliş ile seçilecek 3 kişi hediyeyi kazanma şansını yakalayacaktır.
Yarışma Katılım Koşulları
1- Katılımcıların sevdikleri kişileri Lindtcikolatatr'nin instagram hesabındaki yarışma duyurusunun altında etiketlemesi gerekmektedir.
2- Katılımcılardan sevdiklerini nasıl mutlu edeceklerini yarışma gönderisinin altına yorum olarak yazan 3 kişi Lindt çikolatalarıyla dolu bir hediye kutusu kazanma hakkına sahip olacaktır.
3-Yarışma, sadece Lindt Çikolata Türkiye’nin instagram hesabı takipçilerine açık olup kampanyaya katılabilmek Instagram'daki LindtÇikolataTr hesabının takip edilmesi gerekmektedir.
Yarışma Katılım Kuralları
1. Genel ahlak ve adaba aykırı paylaşımlar yarışma/kampanya kapsamına dahil değildir.
2. Kullanıcı yarışmaya katıldığını ve kazandığını kabul ettiğinde, Lindt ÇikolataTürkiye ad, soyad bilgilerinin uygulama için kullanım hakkına sahip olur.
3. Yarışma sonunda kazanan kişilerden ad-soyad ve iletişim bilgilerinin DM yoluyla (Direct Message) ile paylaşılması istenecektir. Kazananlardan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan firma sorumlu olmayacaktır.
4. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler.
5. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
6. Kargo ve gönderim ücretleri Lindt Çikolata Türkiye'ye aittir.
7. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
8. Yarışmada gönderisinin altına yorum olarak verilen cevapların kişilerin kendi tanımları olmaması ve farklı internet sitelerinden aldıkları tanımlar olması durumunda katılımcılar ödül kazanamazlar.
9. Kazanılan hediye değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
10. Katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, yarışma gönderisinin altına yapılan yorumun gözükmemesi, yanlış gönderi altına yorum yapılması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı firma sorumluluk kabul etmez.
11. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, firma koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.