Gönderen Konu: Yunus Marketler:5 kişiye Çikolata yapım kursu ve 14 Şubat kutusu-çekiliş-12Şubat  (Okunma sayısı 378 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9693
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Sevgililer Günü yaklaştı, aşkınıza tat katacak yarışmamız başladı! Yarışmaya katılmak için sevgilinize nasıl hitap ettiğinizi yazıp onu etiketleyin ve Ankara Chef Akademi’den çift kişilik çikolata yapım atölyesine katılım hakkı veya size özel hazırlanmış Sevgililer Günü Kutusu kazanma şansı yakalayın!

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
adresleri üzerinden gerçekleşecek bu yarışma, 9 - 12 Şubat 2018 tarihleri arasında, Yunus Marketler Zinciri tarafından düzenlenmektedir.
2. Kullanıcılar, yarışma paylaşımının altına sevgililerine nasıl hitap ettiklerini yazıp sevgililerini etiketleyerek ve Yunus Market’in sosyal medya hesabını beğenerek yarışmaya katılabilirler. (Facebook’tan yarışmaya katılan kişilerin Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hesabını beğenmeleri, Instagram’dan yarışmaya katılan kişilerin Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hesabını takip etmeleri ve Twitter’da katılan kişilerin Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hesabını takip etmeleri gerekmektedir).
3. 13 Şubat 2018 tarihinde rastgele seçilecek 5 yorumun sahibi aynı gün açıklanacaktır. Bir çift Ankara Chef Akademi’deki 14 Şubat 2018 Çarşamba tarihli çikolata yapım dersine katılmaya hak kazanacaktır. Seçilen 4 çift ise Sevgililer Günü’ne özel hazırlanmış hediye kutusu kazanacaklardır.
4. Sadece Yunus Marketler Zinciri’nin bulunduğu illerden yarışmaya katılan kullanıcılar değerlendirmeye alınacaktır.
Chef Akademi’deki 14 Şubat 2018 Çarşamba tarihli çikolata yapım dersi için seçilecek 1 çift, Ankara’dan katılım sağlamalıdır. Etkinlik 14 Şubat 2018 Çarşamba günü 19.00-22.00 saatleri arasında Ankara Çankaya Chef Academi’de gerçekleşecektir. Etkinlik Cook&Fun Çikolata Atölyesi adı altında Özgür Aksuna ile birlikte gerçekleştirilecektir. Etkinlikte; çikolata temperleme, portakallı çikolata yapımı ve kalıp çikolata yapımı yer alacaktır.
Sevgililer Günü’ne özel hazırlanmış hediye kutusu kazanabilecek 4 çift ise Ankara, Tokat, Sakarya, Kocaeli, Yozgat, Kırşehir, Düzce, Çorum, Çankırı ve Sivas illerinden katılım sağlamalılardır.
Tokat, Sakarya, Kocaeli, Yozgat, Kırşehir, Düzce, Çorum, Çankırı, Sivas ve Ankara dışından katılan kullanıcılar, yarışmayı kazanmış olsalar bile ödül alamayacaklardır.

5. Yarışma sonunda kazanan kişiler ile sosyal medya hesapları üzerinden iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazananlardan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak aksaklıklardan Yunus Marketler Zinciri sorumlu değildir.
Kazanan kişiler 13 Şubat 2018 saat 15:00’e kadar mesaja dönüş yapmazsa kazanılan hak yedek talihliye devredecektir.
6. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumda katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Yunus Marketler Zinciri katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
7. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka bir koşul aranmamaktadır. Kullanıcılar birden fazla yorum yaparak yarışmaya katılabilirler.
8. Kampanyaya Yunus Marketler Zinciri çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Yunus Marketler Zinciri’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
9. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
10. Kampanyaya yurt dışından katılanlar, ödül kazanamazlar.
11. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
12. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Yunus Marketler Zinciri’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
13. Yunus Marketler Zinciri; yarışmaya katılım esnasında katılımcıların kişisel bilgisayarlarından, internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
14. Kampanya sonucunda kazanan katılımcılar, isminin Yunus Marketler Zinciri Facebook, Twitter ve Instagram sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
15. Kampanyaya katılanlar işbu Yunus Market 14 Şubat Sosyal Medya Yarışma Kuralları’nı kabul etmiş sayılırlar. Yunus Marketler Zinciri kampanya katılım koşullarına uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
16. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Yunus Marketler Zinciri’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
17. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Yunus Marketler Zinciri tarafından yapılacaktır. Yunus Marketler Zinciri bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
18. Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.