Gönderen Konu: Muyaspor:12kişiye bay veya bayan spor ayakkabı-(6Fb+6İg)-14Şubat 23:00son  (Okunma sayısı 278 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9693
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

· Bu yarışma sadece Facebook için geçerli olup, Instagram yarışmamızın kuralları yine Instagram hesabımızda duyurulacaktır.
· Yarışma 9 Şubat 2018 23.00’de başlayıp, 14 Şubat 2018 23.00’de sona erecektir.
- Çekiliş sonucunda 6 takipçi facebook, 6 takipçi Instagram hesabımızda olmak üzere 12 şanslı takipçi Muya Sports ayakkabı kazanacaktır.
-Sevgililer Günü konseptimiz gereği; sevdiğine hediye etmek üzere, kazanan takipçi erkek ise bayan ayakkabı, bayan ise erkek ayakkabı gönderilecektir.
· Çekiliş sonucu kazanan 12 kişi, en geç 15 şubat 2018 Perşembe günü MUYA Sports sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.
· Facebook yarışmamıza katılmak için yarışma postumuzu beğenip, herkese açık bir şekilde kendi sayfanızda paylaşmanız yeterlidir.
· Kazananlar random.org çekilişi ile belirlenecektir.
· İstediği modelde ürünü gönderme yetkisi MUYA Sports’a aittir. Takipçinin ayak numarasına göre gönderim yapılacak fakat kazananlar model seçemeyeceklerdir.
· Kazanan kişiler, ödül eline ulaştığında fotoğrafını bizi etiketleyerek ya da mesaj atarak paylaşmalıdır. Ve kazanan, MUYA Sports sosyal medya hesaplarından kazananın ödül fotoğrafını yayınlamamıza izin vermiş sayılır.
· Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
· Kazanan şanslı takipçiler iletişim bilgilerini 16 Şubat 2018 tarihine kadar mesaj olarak göndermelidir.
· Yarışmaya aynı kişi birden fazla katılım sağladığında sadece tek paylaşım olarak sayılacaktır. Tek paylaşım yapmanız yeterlidir.
· Yarışmaya katılan herkes tüm yarışma şartlarını kabul etmiş sayılır.