Gönderen Konu: BEYLİKDÜZÜ Migros AVM:5kişiye imzalı Kalben albümü-SADECE AVMDEN KİMLİKLE!!!  (Okunma sayısı 240 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9706
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

bmigrosavmInstagram’dan bizi takip edin, sevginizi emojilerle anlatarak bir arkadaşınızı etiketleyin, Kalben’den imzalı albüm kazanan şanslı 5 kişiden biri siz olun!

1. Kampanya Instagram üzerinden gerçekleşmektedir.
2. Kampanyada  Instagram sorumluluk kabul etmez. Yarışmanın Instagram ile bir bağlantısı yoktur.
3. Katılımcıların profillerinin erişime açık olması gerekmektedir. Sahte profil oluşturarak veya Instagram alt yapısının eksik ve hatalarından fayda elde ederek yarışmaya katılan kişiler ödül almaya hak kazanamayacaktır.
4. Kampanyaya katılmak için 09.02.2018 tarihinden itibaren katılımcıların Beylikdüzü Migros AVM Instagram hesabını takip etmeleri, sevginizi emojilerle anlatmaları ve bir arkadaşını etiketleyerek kampanya paylaşımına yorum olarak göndermeleri gerekmektedir. Yorumlar arasından jüri kararı ile seçilen 5 kişiye ‘Kalben İmzalı Albüm’ hediye edilmektedir.
5. Her katılımcı sadece 1 kez katılım hakkına sahiptir.
6. Yarışma 09.02.2018 tarihinde gerçekleşecektir. Yarışma 12.02.2018 saat 23.59’da sonlanacaktır.
7. ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. çalışanları ve Peak On Air çalışanları bu kampanyaya katılamaz, katılsalar bile ödül kazanamazlar.
8. Kampanya sadece İstanbul Beylikdüzü Migros AVM’de geçerlidir. Farklı bir ilden katılan yarışmacılarımızın hakkı başka bir katılımcıya devredilebilir.
9. Kampanyaya katılan tüm katılımcılar bu koşulları kabul etmiş sayılır.
10. ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. kampanyaya ait tüm haklarını saklı tutmaktadır ve istediği zaman kampanyayı durdurma, bitirme ve/veya değişiklik yapma hakkına sahiptir.