Gönderen Konu: ANKARA Metromall AVM: 2 kişiye 2kişilik kahvaltı-çekiliş-Fb+İg-14 Şubat 10:00son  (Okunma sayısı 260 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9693
*** Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

metromalltr

14 Şubat Metromall'de başlar! Sayfamızı takip et, aşkı paylaşmak istediğin kişiyi etiketle, Big Yellow Taxi'den çift kişilik kahvaltı kazan!

*** Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

1. Yarışma Metromall AVM Facebook ve Instagram sayfası üzerinden 09.02.2018 tarihinde başlayacaktır.
2. Katılımcıların, Metromall AVM Facebook ve Instagram sayfasında yayınlanan Sevgililer Günü yarışma görselinin altına bir arkadaşlarını yorumda etiketlemeleri gerekmektedir.
3. Yarışma için değerlendirme işlemi 14 Şubat Çarşamba günü saat 10.00’da sona erecektir. Belirtilen tarih ve saat sonrasında yapılan yorumlar yarışma dışı bırakılacaktır. Kazanan kişi 14 Şubat Çarşamba günü Facebook ve Instagram sayfası üzerinde açıklanacaktır.
4. Random. org programında rastgele belirleme yöntemi ile belirlenecek 2 kişi,  Big Yellow Taxi’den çift kişilik serpme kahvaltı kazanacaktır.
5. Kazanan kişiler ismi yazılarak sayfadan duyurulacaktır.
6. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
7. Facebook ve Instagram yarışmayı yönetmemekte, maddi olarak desteklememekte veya yarışmadan maddi çıkar sağlamamaktadır.
8. Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.
9. Yarışmaya katılmak için kullanıcılar Facebook ve Instagram’dan Metromall AVM sayfasını takip etmek zorundadır.
10. Yarışmaya katılımın tespit edilebilmesi için etiketlemenin yorum olarak yarışma gönderisinin altında paylaşılması gerekmektedir.
11. Yarışma cevaplarında farklı kullanıcı adları ile aynı kişi tarafından yapılan yorumların tespiti halinde kullanıcı yarışma dışı bırakılır.
12. Bir kişi yalnızca bir defa hediye kazanabilir. Daha önce hediye kazanmış kişiler katılmış olsalar dahi kazanamayacaklardır.
13. Yarışmayı kazananlar, isim ve paylaşım bilgileriyle Metromall AVM Facebook ve Instagram sayfalarında açıklanacaktır. Talihliler iletişim bilgilerini özel mesaj yolu ile ilettikten sonra hediyelerini danışmadan kimlik ibraz ederek alabileceklerdir.
14. Metromall AVM, “Sevgililer Günü Yarışması”nın, kullanıcılarına önceden bildirmeden kullanım koşullarını değiştirme, yarışmayı gerekçe belirtmeksizin yayınlamama, yayından kaldırma ve iptal etme hakkını saklı tutar.
15. Bu kampanyaya katılarak, yarışmanın hiçbir aşamasında; tehditkâr, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bir teşebbüste bulunmayacağınızı kabul ettiğinizi belirtmektesiniz.
16. Metromall AVM, aksi yöndeki davranışlardan ve bunların sonuçlarından sorumlu olmayıp her türlü hukuki yola başvurma hakkını saklı tutmaktadır.
17. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar yarışmayı kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
18. Yarışmaya içerik gönderen herkes yukarıda tanımlanan Katılım Şartları’nı okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.