Gönderen Konu: Saloni Mobilya-1 kanepe, 10 kırlent hediye (beğenili-13.2.2018)  (Okunma sayısı 210 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4146
Saloni’den Sevgililer Günü’ne özel yarışma!
1 kişiye Colorium Serisi Love Kanepe, 10 kişiye Dekoratif Kırlent hediye!
Önce Saloni Facebook sayfasını beğen, sonra #BenimİçinAşk etiketi ile sevgini anlatan en yaratıcı cümleni kur, yorumlarda paylaş, en çok beğeniyi sen al.
Love Serisi Kanepe kazanma şansını sen yakala!

Saloni Mobilya Sevgililer Günü Yarışma Koşulları
 
 Sevgililer Günü Yarışması, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin... sayfası üzerinden gerçekleştirilecek olup, 09.02.2018 tarihinde başlayacak ve 13.02.2017 tarihinde Türkiye saati ile saat 23:59’da sona erecektir.
o Yarışmaya katılımlar, Saloni Mobilya Sevgililer Günü Facebook paylaşımına yorum yapılarak gerçekleşecektir.
o Yarışmacılar #benimiçinaşk etiketi ile kurduğu yaratıcı cümlesini yorum olarak ilgili paylaşımın altında paylaşmalıdır.
o Her katılımcı birden fazla yorum ile yarışmaya katılamaz. Birden fazla yorum yapanlar, yarışmaya dahil edilmeyecektir.
o Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
o Katılımcıların birbirlerine karşı saygılı olması zorunludur.
o Katılımcıların birbirlerine yaptığı ırkçı, cinsiyetçi, homofobik ve küfürlü yorumlara müsamaha gösterilmeyecektir. Böyle durumda yorumlara müdahale edilecektir.
o Katılımcılar tarafından gelen, insanların dini inancına, ırkına, etnik kökenine, yaşına, sosyal durumuna, siyasi görüşüne, cinsel yönelimine, fiziksel durumuna göre kişilere veya belirli gruplara karşı nefrete teşvik edici, şiddet içeren, provokatif, aşağılayıcı içerik ve yorumları yayınlamama hakkını Saloni Mobilya saklı tutmaktadır.
o Instagram, Twitter vb. diğer sosyal medya kanallarında paylaşılan yorumlar yarışma kapsamında değerlendirilmeyecektir.
o Yarışmaya katılım için, Saloni Mobilya Facebook sayfasını beğenmek zorunludur.
o Yarışma sonuçları Saloni Mobilya Facebook sayfasından açıklanacaktır.
o Bu kampanya, Saloni Mobilya tarafından düzenlenmektedir ve Facebook ile hiçbir bağlantısı yoktur.
o 1 katılımcı, 1 adet Colorium Serisi Fox Love Kanepe, 10 kişi de deseni markaya ait, katılımcıların her biri 1 adet olmak üzere Dekoratif Kırlent kazanacaktır.
o Kazananlar, katılımcıların yaptığı yoruma gelen beğeni sayısına göre değerlendirilecektir. En çok beğeni alan yarışmayı kazanacaktır.
o Kazananlar, Saloni Mobilya’nın Facebook sayfasında yayınlanacaktır. Kazanan kişilerin kampanya sayfasında ilan edilmesi kazanan kişilere tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazananlar sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
o Kazananlar 14.02.2018 tarihinde Saloni Mobilya Facebook sayfasından duyurulacaktır. Kazananlar iletişim ve adres bilgilerini özel mesaj ile 48 saat içinde iletmesi gerekmektedir. Aksi durumda ödül bir sonraki kazanana verilecektir.
o Ödül (1 Adet Colorium Serisi Love Serisi Kanepe – 10 Adet Dekoratif Kırlent) Saloni Mobilya’nın belirlediği tarihler arasında kazananların belirtmiş oldukları adrese gönderilecektir.
o Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
o Bu yarışmaya 18 yaşından küçük kullanıcılar katılabilir ancak ödül alamazlar. Yarışmayı kazanmış olsalar dahi kendilerine ödül verilmez.
o Saloni Mobilya, önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, katılım koşullarını değiştirme ve yarışmada verilecek ödülü ya da kişiyi değiştirme hakkını saklı tutar.
o Yarışmaya katılan herkes, kampanya şartlarını, gizlilik politikasını ve katılım koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.
o Bu yarışma, Milli Piyango İdaresi kapsamı dışında yürütülmektedir.
o Yarışmaya katılan herkes, yarışma kapsamında paylaştığı yorum metinlerini orijinal eser sahibi olduğunu beyan ve taahhüt eder.
o Saloni Mobilya türlü aksaklık, sahtekarlık ve hile gibi durumların ekarte edilmesi için katılımcılardan kimlik bilgilerini talep edebilir. Kazandığı duyurulan kullanıcının hile yaptığı ve sahte bir hesap ile kazandığı tespit edilirse kendisi ödül kazanmış olsa bile ödül verilmez.
o Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"