Gönderen Konu: Biz Cevahir AVM: Giden İLK 50 KİŞİYE Pizza bedava-BUGÜN GİTMEK ŞART!!!  (Okunma sayısı 218 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9693
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Biz Cevahir Haliç AVM’den Pizza Günü’ne özel leziz yarışma başlıyor! Videoda 3 pizza dilimi de şeklin içerisine tam girdiğinde videoyu durdur, ekran görüntüsü al, yorum olarak videonun altına paylaş ve Biz Cevahir Haliç AVM'ye koş! 😊 Yorum olarak paylaştıktan sonra Biz'e gelen ilk 50 kişi leziz pizza menüyü anında kapıyor.

1. Yarışma Biz Cevahir Haliç AVM Facebook sayfası üzerinden 9 Şubat 2018 tarihinde saat 10.00’da başlayacak olup, 9 Şubat 2018 tarihinde saat 21.00’de sona erecektir.
2. Kampanya 1 gün sürecektir. Takipçiler Facebook’ta paylaşılan video içerik altına tüm pizzalar yerine oturduğunda ekran görüntüsü alarak yorum olarak paylaşacaktır.
3. Doğru ekran görüntüsünü yorum olarak paylaşıp, aynı gün Biz Cevahir Haliç AVM’ye giden ilk 50 kişiye Pizza Wings restorandan pizza menü hediyesi anında verilecektir. Burada paylaşılan yorum sırası bir kıstas olmayıp, AVM’ye giden ilk 50 kişi içerisinde olunması gerekmektedir.
4. Yarışmaya mağaza personelleri, Biz Cevahir Haliç AVM çalışanları katılamaz ve her kişi sadece 1 defa katılabilir.
5. Kazanan kişiler, sayfalardan duyurulmayacaktır.
6. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
7. Facebook yarışmayı yönetmemekte, maddi olarak desteklememekte veya yarışmadan maddi çıkar sağlamamaktadır.
8. Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.
9. Yarışmaya katılmak için kullanıcılar, Facebook’ta Biz Cevahir Haliç AVM, hesabını beğenmek zorundadır.
10. Yarışma katılımcılarının sadece kendilerine ait kullanıcı profilinden paylaşımda bulunması şarttır.
11. Yarışmayı duyuru postu ayrıca Biz Cevahir Haliç AVM Instagram ve Twitter resmi hesaplarından paylaşılacak olup, bu mecralardan yapılan katılımlar dikkate alınmayacaktır.
12. Kazanılan hak başkasına devredilemez ve aynı gün kullanılır.
13. Biz Cevahir Haliç AVM, Pizza Günü Ekran Görüntüsü yarışmasını, kullanıcılarına önceden bildirmeden kullanım koşullarını değiştirme, yarışmayı gerekçe belirtmeksizin yayınlamama, yayından kaldırma ve iptal etme hakkını saklı tutar.
14. Bu kampanyaya katılarak, yarışmanın hiçbir aşamasında; tehditkâr, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bir teşebbüste bulunmayacağınızı kabul ettiğinizi belirtmektesiniz.
15. Biz Cevahir Haliç AVM, aksi yöndeki davranışlardan ve bunların sonuçlarından sorumlu olmayıp her türlü hukuki yola başvurma hakkını saklı tutmaktadır.
16. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar yarışmayı kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
17. Yarışmaya içerik gönderen herkes yukarıda tanımlanan Katılım Şartları’nı okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.