Gönderen Konu: Seat Aşk Filosu- 10 kişiye hediye (11.2.2018)  (Okunma sayısı 698 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4146
Seat Aşk Filosu- 10 kişiye hediye (11.2.2018)
« : 08 Şubat 2018, 17:45:37 »

İçindeki aşkı kelimelere dök!

Sen de aşkını en yaratıcı şekilde anlat, hayalindeki Sevgililer Günü’nü sevgiline yaşatmak için SEAT Aşk Filosu yola çıksın.

14 Şubat’ta SEAT Aşk Filosu seçilen 10 kişinin hediyesini ve mesajını sevgilisine ulaştıracak.
Sevgililer Günü’nü yaratıcı biçimde kutlamak için mesajını yaz, hediyeni seç aşk mesajını ve hediyeni SEAT Aşk Filosu iletsin.

06.02.2018 - 12.02.2018 SEAT SEVGİLİLER GÜNÜ AŞK FİLOSU YARIŞMASI KATILIM KOŞULLARI

1. Bu yarışma 06.02.2018 (Saat:00.01)-11.02.2018 (Saat:23.59) tarihleri arasında Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş tarafından, Türkiye Distribütörü olduğu SEAT markasına  (“SEAT Türkiye”) ait Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresi üzerinden giriş yapılarak katılımcıların Sevgililer Günü için sevdiklerine sevgisini anlatması ve iletişim bilgilerini bırakarak yarışmaya katılması ile gerçekleşmektedir.
2. Katılımcıların yarışmaya katılabilmeleri için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin altında yer alan siteye giriş yapmaları, sevdiklerine olan mesajı yazmaları, istedikleri hediyeyi seçmeleri, iletişim bilgilerini doldurmaları ve katılım koşullarını okuyarak onayladıklarını belirtmeleri gerekmektedir.
3. Bir kişi birden fazla kez yarışmaya katılabilir ancak bir kez ödül kazanabilir.
4. Yarışmaya katılmak için paylaşılan içeriklerle ilgili her türlü sorumluluk katılımcıya aittir.
5. 12.02.2018 tarihinde yapılacak jüri değerlendirmesi sonucunda 10 kişi ile iletişime geçilerek 14 Şubat günü belirttikleri adreste sevdiklerinin mesajı ve seçtikleri hediye teslim edilecektir.
6. Yarışmanın konusu olan sevdiklerine sevgilerini en yaratıcı şekilde anlatma dışında yazılan içerikler yarışma dışı bırakılarak, değerlendirmeye alınmayacaktır..
7. Kazanılan hediyeler değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
8. Kazanan yarışmacılarla 12.02.2018 ve 13.02.2018 tarihlerinde telefon ile bilgi verilerek detaylar görüşülecektir. Kazanan kişilerin uygun olmaması durumunda yedek listesinden kişilere ulaşılacaktır.
9. Katılım sonrasında kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcı sorumluluğundadır.
10. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, yarışma katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş katılımcıların yarışmaya katılım uygunluğunu doğrulama ve yarışmaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
11. Kazanan kişinin ilan edilmesi kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
12. Yarışma esnasında, sonuçları lehlerine değiştirmek amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir. Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar ve gerçek kişiler tarafından yapılmayan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunmaksızın silinecektir. Eğer bu koşula uyulmazsa yarışmayı düzenleyen Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş; tüm hediyeyi ya da hediyenin bir kısmını geri alma hakkına sahiptir.
13. Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
14. Yarışmaya Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş çalışanları, Cloud Creative Network çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi hediyeleri verilmez ve Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
15. Genel ahlak kurallarına uymayan içerikler yayın öncesinde Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş , ajans, marka ve sistem tarafından kontrol edilerek sistem üzerinden giriş engeli sağlanarak yayınlanmayacaktır.
16. Bu yarışmaya katılanlar işbu yarışma koşullarını kabul etmiş sayılır.
17. Katılım koşullarında belirtilmeyen hususlar hakkında karar verme yetkisi Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş’ye aittir.
20 Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.’nin kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
21 Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

 
 
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"