Gönderen Konu: Alkaralar Kuyumculuk: Pırlanta tektaş hediyeli-14 Şubat 23:59 son  (Okunma sayısı 260 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9693
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

#SevgililerGünü'ne özel #Pırlanta #Tektaş #Alkaralar'dan #hediye! 💝
Sayfayı beğenmeyi ve 3 arkadaşını etiketlemeyi unutma!

ALKARALAR KUYUMCULUK
Sosyal Medya Hediye Kampanyası / 2018
KOŞULLAR

1-Bu kampanya Alkaralar Kuyumculuk Facebook ve Instagram hesaplarında 07.02.2018 (Saat 12:00)- 14.02.2018 (Saat 23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

2-Katılımcıların 07.02.2018 tarihinde paylaşılan kampanya paylaşımının yorum kısmına 3 arkadaşını etiketlemeleri ve sosyal medya hesaplarımız olan Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin / Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hesaplarından en az birini takip etmeleri gerekmektedir.

3-Kampanyaya katılım ücretsizdir.

4-Kazananın belirlenmesi 16.02.2018 tarihinde saat 11:00 de Sosyal Medya hesaplarımızdan canlı yayınlanacaktır.

5-Kampanyaya yalnızca 18 yaş ve üzeri yaştaki kişiler katılabilir. 18 yaş altı katılımcılar katılıp ödül kazansa bile kazandıkları hediyeyi kullanma hakkından yararlanamayacaktır.

6-Alkaralar Kuyumculuk , herhangi bir zamanda koşullarda (hediyelerin açıklanacağı gün, hak edilecek hediye çeşidi ve adeti, yarışma sonlanma tarihi vs.) değişiklik yapma hakkına sahiptir.

7-Kazanan kullanıcı iletişim bilgilerini ad, soyad, e-posta, telefon ve açık adres olarak kazananın açıklandığı tarihten sonra 1 hafta içinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hesaplarımızdan birine özel mesaj olarak iletmek durumundadır.1 hafta içinde adres bildirmeyen kullanıcılar haklarını kaybederler. Hediye hakkı yedek talihliye geçer.

8-Alkaralar Kuyumculuk çalışanları ve 1. derece yakınları kampanyaya katılamaz.

9-Kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlar konusunda Alkaralar Kuyumculuk sorumluluk kabul etmez.

11-Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

12-Bu kampanyaya katılan herkes yukarıda yazan şartları kabul etmiş sayılır.