Gönderen Konu: Pegasus:1KİŞİYE YURTİÇİ gidiş-dönüş bilet-İSTANBUL çıkış-dönüş-YARIN 16:00 SON  (Okunma sayısı 329 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9693
1. Bu kampanya, PEGASUS HAVA TAŞIMACILIĞI A.Ş. (Kısaca Pegasus olarak anılacaktır.) tarafından 07.02.2018 saat 16:00 – 08.02.2018 saat 16:00 tarihleri arasında Türkiye genelinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresi üzerinden ücretsiz giriş yapan kullanıcılar, sorulan soruya dair cevap, düşünce ve önerilerini Pegasus’un yukarıda belirtilen sosyal medya hesapları üzerinden paylaşanların yarışmaya katılmasına yönelik olarak yürütülmektedir.
2. Kazanan kullanıcılar Hedef Tanıtım’ın Pegasus kontrolünde yapacağı çekiliş sonucunda 09.02.2018 tarihinde belirlenecektir. Yapılacak çekiliş sonucunda kazanan 1 kişiye 28 Mart 2018 tarihine kadar olan İstanbul Sabiha Gökçen çıkışlı ve varışlı olmak üzere yurt içi istediği yöne uçak bileti hediye edilecektir. Hediye bilet başkasına devredilemez, bilet oluşturulduktan sonra değiştirelemez.
3. Ödülü kazanma şansı yakalayan kişi, kazananın açıklandığı tarihi takip eden 3 gün içerisinde sosyal medya aracılığı ile Pegasus’a ulaşmalıdır. Ödül kazanma şansı yakalayan asil talihliler, kazananların açıklandığı tarihlerden itibaren 10 günlük süre içinde kazandıkları ödül için kimlik bilgilerinin doğruluğunu ispat etmelidirler. Bu tarihe kadar kimlik bilgilerini iletmeyen asil talihliler haklarını kaybederler.
4. Kazanan yarışmacı, 09.02.2018 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mecrasında paylaşılan yarışma tweet’ine yapılacak yorum ile duyurulacaktır.
5. Yarışmacılar, kampanya koşullarının gerek duyulduğu takdirde Pegasus Hava Yolları tarafından değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılırlar.
6. Yarışmaya internetten katılım ücretsizdir, katılım için geçerli ve aktif bir Twitter hesabı olması gerekmektedir.
7. Hiçbir şekilde Twitter bu yarışmaya sponsor olmaz, bu yarışmayı yönetmez, uygun bulmaz ve bu yarışmayla bir ilişkisi yoktur. Bilgilerinizi Twitter’a değil Pegasus’a verdiğinizi ve Twitter’ın bu yarışmanın herhangi bir parçasından sorumlu olmadığını bilmelisiniz.
8. Pegasus, katılımcıların uygunluğunu ve yaşını doğrulama hakkına sahiptir. Pegasus, bu amaçla gerekli gördüğü bilgileri isteyebilir ve Pegasus verilen bilgilerden tatmin olana kadar ödül verilmeyebilir.
9. Kullanıcılar sitede beyan ettikleri tüm bilgilerin kendilerine ait, doğru ve güncel olduğunu kabul ve taahhüt eder. Kullanıcılar tarafından girişi yapılan bilgilerin eksik ya da hatalı olmasından kaynaklanabilecek durumlardan PEGASUS sorumlu değildir ve bu durumda kullanıcılar ödüle hak kazanmayacaklardır.
10. Herhangi bir ağ, bilgisayar donanımı ya da yazılımı hatasından ötürü kaybolan, zarar gören ya da ertelenen katılımlar için sorumluluk kabul edilmeyecektir. Katılımcıların katılımı sağlamış olması, bunların alınmış olduğunu göstermez.
11. Öngörülmeyen durumlarda, Pegasus eşit ya da daha yüksek değerde ödülü değiştirme hakkına sahiptir.
12. Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
13. Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcı sorumluluğundadır.
14. Bu yarışmaya katılarak, bütün katılımcılar bu şart ve koşulları kabul etmiş sayılır.
15. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
16. Genel ahlak kurallarına uymayan içerikler yayın öncesinde ajans, marka ve sistem tarafından kontrol edilerek sistem üzerinden giriş engeli sağlanarak yayınlanmayacaktır.
17. Yarışmacı bileti kazandığı takdirde herhangi bir bedel ödemeden biletini belirtilen tarihlerde kullanması gerekmektedir. Bilet detayları ile ilgili olarak yarışmacıyla irtibate geçilerek, kullanması gereken tarih aralığı iletilecektir.
18. Pegasus Hava Yolları’na hizmet veren firmalar ile Pegasus Hava Yolları’nın çalışanları ve 1. derece yakınları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
19. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller Fikri ve Sınai Haklar ile ilgili yasal mevzuat gereğince korunmaktadır. Site kullanıcılarının web sitesindeki uygulamayı kullanarak oluşturduğu her türlü yazı, fotoğraf, video, yazılım, bilgi, görsel, işitsel malzemelerin ve bu sayılanlar ile sınırlı olmaksızın diğer uygulamaların ve/veya bunların işlenmesi halinde işlemesi ve/veya ses kayıtları ve/veya oluşturulan her türlü tertip ve versiyonları ve/veya bunlardan elde edilen ve/veya bunlarla bağlantılı her türlü tespitler (Bundan böyle “İçerik” olarak anılacaktır.) üzerindeki tüm mülkiyet hakları ile, eser sahibi olmaktan ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ndan doğan çoğaltma, yayma, işleme, işaret ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim, temsil şeklindeki mali haklarını ve/veya icracı ve/veya yapımcı olmaktan doğan bağlantılı haklarını, topluma sunuluş biçim, zaman ve yerinin belirlenmesi ve eserde herhangi bir şekilde değişiklik yapılması ve tasarımdan, markadan doğan haklarını, tasarımları tescil ettirme ve ürünlere uygulama ve diğer tüm fikri ve sınai haklarını, görüntü/ses/içerik sahiplerinin kişisel haklarını, PEGASUS tarafından belirlenen her türlü mecrada / platformda / ürün / malzeme / organizasyonda vs (radyo, TV, internet, sinema, doğrudan pazarlama aktiviteleri, basın toplantıları, yazılı ve görsel medya dahil olmak üzere Wap, kiosk, cep telefonu gibi elektronik ya da sayısal/dijital ortamlarda, her türlü servis, ortam, uydu, kablo diğer dijital, telli ve telsiz tüm araçlar olmak üzere ve bu sayılanlarla sınırlı olmaksızın geçerli olmak üzere ve başkaları ile paylaşılabilecek şekilde, herhangi bir süre ve mecra kısıtlaması olmaksızın, Türkiye ve Dünyada kullanılmak üzere, herhangi bir bedel talep etmeksizin PEGASUS’a Site’de yayımlanmak üzere yüklediğini, söz konusu İçeriklerin önceden izin almaya gerek olmaksızın süre kısıtlaması olmaksızın PEGASUS tarafından yayınlanmasına ve/veya kendisinin belirleyeceği ve/veya gönderim yapacağı, üçüncü kişilerce görüntülenmesi/izlenmesine ve sözkonusu içeriklerin ve bu içeriklerle ilgili sistem kayıtlarının (içerikleri sisteme yükleme, çıkarma vb) PEGASUS tarafından kaydedilmesine/işlenmesine ve altyapı sağlayan firmalarla paylaşılmasına muvafakat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
20. Kullanıcılar söz konusu içerikler üzerindeki ve içerikte yer alan herhangi bir Fikri ve Sınai hak teşkil eden unsur üzerindeki, tüm mülkiyet haklarının, çoğaltma, yayma, işleme, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim şeklindeki mali ve kişisel haklarının, tam ve tek sahibinin PEGASUS olduğunu ve PEGASUS’un bu hakları devredebilme kabiliyet ve hukuki salahiyetinde olduğunu, ayrıca Kullanıcılar bu haklar üzerinde kendilerinin direkt veya dolaylı olarak ya da bir 3. şahsın hiçbir nam ve isim altında herhangi bir takyidat, mali veya manevi veya ticari bir hakkı bulunmadığını kabul ve taahhüt ederler.
21. Kullanıcılar, suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yerel ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek bir durum yaratan ya da teşvik eden, her tür ve şekilde iletim dâhil olmak üzere; hiçbir tür yasadışı, tehditkâr, rahatsız edici, şiddet, terör, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici, siyasi, dini, tehdit, taciz ve hakaret içeren, ya da ahlaka, toplum düzenine aykırı, kişi ve/veya kurumların özel hayatına, şahsiyetine vesair haklarına zarar verebilecek “içerik”leri sitede üretmeyecek ve sitedeki uygulamayı kullanarak iletmeyecektir. Bu içeriklerin PEGASUS tarafından yayımlanması, Kullanıcı tarafından seçilen kişilere gönderilmesi, iletilmesi, hukuka aykırı veya 3. kişilerin haklarını ihlal eden içerikler bakımından doğabilecek sorumlulukların PEGASUS tarafından yüklenildiği anlamına gelmez. Yayınlanmış olsa dahi hukuka aykırılıktan doğan her türlü, ceza, tazminat ve zararlar ilgili Kullanıcılar tarafından karşılanacaktır. Kullanıcılar, siteye bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür İçerik, yazılım ya da başka herhangi bir malzeme iletmeyeceklerdir.
22. Kullanıcılar, ticari anlamda haksız rekabete yol açacak, ticari itibardan faydalanma anlamına gelebilecek davranışlardan kaçınacak, sitede yer alan mevcut içeriği hiçbir şekilde kopyalamayacaklardır.
23. Katılımcılar, kendi kusurlarından kaynaklansın veya kaynaklanmasın işbu Kampanya koşullarını ihlal etmeleri halinde, Pegasus’un verilecek ödülü tek taraflı olarak iptal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda Pegasus aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını, Pegasus’u her türlü sorumluluktan, fikri mülkiyet taleplerinden, 3. Kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ari kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduklarını kabul, taahhüt ve beyan ederler.
24. Kullanıcı, işbu kampanya koşullarından doğabilecek ihtilaflarda, PEGASUS'un kendi veri tabanında ve sunucularında tuttuğu elektronik ve sistem kayıtlarının, ticari kayıtlarının, defter kayıtlarının, mikrofilm, mikrofiş ve bilgisayar kayıtlarının muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini, PEGASUS'u yemin teklifinden ber'i kıldığını ve bu maddenin HMK 193. madde anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.
25. Uygulanacak Hukuk ve Yetki İşbu kampanya koşulları uygulanmasında, yorumlanmasında Türk Kanunları uygulanacaktır. İşbu Kampanya Koşulları'ndan dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. Kullanıcı, uygulamanın diğer kullanıcılarıyla olan iletişiminden tamamen kendisi sorumludur. Pegasus Hava Yolları bu iletişimlerde yaşanabilen sorun ve anlaşmazlıklardan ve bundan kaynaklanan zarar ve iddialardan sorumlu değildir.
26. Kampanya PEGASUS HAVA TAŞIMACILIĞI A.Ş. adına MPİ’nin 03.01.2018 tarih ve 40453693-255.05.02-E.6938 sayılı izni ile 07.02.2018 (saat 00:01)- 14.02.2018 (saat 23:59) tarihleri arasında Pegasus Hava Yolları’na ait twitter sayfasında çıkacak postlara #hadiozaman hastagiyle cevap verenler arasından talihli belirlenecek şekilde kapsamdışı düzenlenmektedir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmeyecektir. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.