Gönderen Konu: Benim Propam: Sevgililer Günü Ürün Paketi hediyeli çekiliş-13 Şubat 15:00 son  (Okunma sayısı 629 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

perishan

• Ziyaretçi
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Oysa siz yalnız mısınız? Benim Propam, Sevgililer Gününde yalnızları da unutmadı. Size ve cildinize zarar vermeyen içeriklerle hazırlanmış erkekler için 159,77, kadınlar için 161,57 değerindeki Sevgililer Günü Sepetini kazanmak için; hemen Benim Propam sayfamızı ve bu postu beğenin, çekiliş postumuzun altına ayrı ayrı 3 yorumda, en az 3 arkadaşınızı etiketleyin.(Daha fazla arkadaş, daha fazla şans getirir.) Çekilişe katılın. (Yarışma şartları ilk yorumdadır.)

1.Benim Propam Sevgililer Günü Çekilişi; PH Farma Kozmetik Sanayi, Benim Propam tarafından gerçekleştirilmektedir.
2. Benim Propam Sevgililer Günü Çekilişi, 7 Şubat 2018 tarihinde başlayıp, 13 Şubat 2018 (saat:15.00) tarihinde sona erecektir. Çekilişin sonucu 14 Şubat’ta, Benim Propam’ın Sosyal Medya Sayfalarında sayfasında yayımlanacaktır.
3. Çekilişe katılabilmek için katılımcıların, Benim Propam Facebook Profilini takip etmelerini ve yarışma paylaşımının altındaki yorum kısmına ayrı ayrı yorumlarda en az 3 kişiyi etiketlemeleri gerekmektedir. Her katılımcının bir (1) ödül kazanma hakkı vardır. Kazananlar kura yöntemi ile gerekli şartları yerini getirmiş, yorum sahipleri arasından seçilecektir.
4. Benim Propam Sevgililer Günü Çekilişi’ne 18 yaşından küçük olan Sosyal Medya kullanıcıları katılamaz, katılmış ve ödül kazanmış olsalar dahi bu haklarını kaybederler.
5. Eksik ya da yanlış beyan edilmiş bilgilere sahip katılımcılar, armağan kazansalar dahi bu haklarını kaybedeceklerdir. Katılımcılar, katılım sırasında verilen e-posta ve/veya GSM bilgilerinden Benim Propam ürün, hizmet ve kampanyaları hakkında bilgi verilmek üzere iletişime geçilmesine de izin vermiş olurlar.
6. Katılımcıların sosyal medya kullanıcısı olması, gerçek bir hesaplarının bulunması ve profillerine erişimine izin vermesi gerekmektedir. Sahte profil oluşturarak ve/veya sosyal medya altyapısının eksik ve hataları ile fayda elde ederek yarışmaya katılan kişiler belirlendiği takdirde, katılımcı haber vermeksizin çekilişten çıkartılacaktır ve ödül almaya hak kazanamayacaktır.
7. Katılım koşullarını eksiksiz tamamlayan tüm katılımcılar Benim Propam Sevgililer Günü Çekilişi’ne katılmaya hak kazanacaklardır.
9. Benim Propam Sevgililer Günü Çekilişi’ni kazananlar, çekiliş tamamlandıktan sonra 14 Şubat 2018 tarihinde açıklanacaktır. Çekilişin amacına ulaşılabilmesi, hediyelerin sahiplerini bulabilmesi için kazananların 22 Şubat saat 15:00’a kadar adres bilgilerini bildirmeleri gerekmektedir. Sonuçlar, Benim Propam Sosyal medya sayfalarında yayımlanacaktır.
10. Sonuçlar belli olduktan sonra kazananlarla sosyal medya profilleri üzerinden iletişime geçilecektir. Katılımcıdan kişisel telefon ve adres bilgileri bu yolla istenecektir. Katılımcıların bu mesaja dönüş yapmamaları, cep telefonu numaralarının ve/veya mail adreslerinin hatalı olması ya da 3 defa aranılmasına rağmen katılımcıya ulaşılamaması durumunda kazananın kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
11. Kazanan talihlilerin ödülleri, belirtmiş oldukları adreslerine teslim edilecektir. Kazanan kişinin formda belirttiği adresin yanlış ya da yetersiz olması nedeniyle ilgili adrese ulaşılamaması durumundan Benim Propam sorumlu tutulamaz.
12. Benim Propam çekiliş ödüllerini, çekiliş kapsamını, çekilişin kurgu ve yapısını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
13. Hediye kazanma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez.
14. Kazanılan hediye nakit paraya veya mala çevrilemez.
15. Çekiliş kaydı esnasında kişisel bilgilerle ilgili yanlış beyanlarda bulunanlar hediye alma hakkı kazanamazlar. Bu gibi durumlarda Benim Propam’ın hiçbir sorumluluğu yoktur.
16. Çekiliş esnasında, sonuçları lehlerine değiştirmek amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.
17. Gizlilik ilkesi çerçevesinde, katılımcıların kişisel bilgileri, sahiplerinin izni olmaksızın çekilişle ilgili kurumların dışında hiçbir kurum veya kişi ile paylaşılmayacaktır.
18. Bu çekilişe Türkiye’de ikamet edenler katılabilirler. Türkiye dışında ikamet edenler çekilişe katılıp ödül kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.
19. Katılımcıların uygulamada vermiş oldukları iletişim bilgileri Benim Propam tarafından iletişim çalışmalarında kullanılabilir.
20. Çekilişe katılan herkes, yukarıdaki hükümleri peşinen kabul etmiş sayılır.