Gönderen Konu: Deniz Kart DenizKartım 100 TL Hediye Kampanyası  (Okunma sayısı 770 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
Deniz Kart DenizKartım 100 TL Hediye Kampanyası
« : 02 Şubat 2018, 20:11:13 »
Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?
Kampanya DenizKartım'a özeldir ve katılım yalnızca " DenizKartım mobil uygulaması " üzerinden yapılabilir. Tek yapmanız gereken " 28 Şubat 2018 " tarihine kadar uygulamayı indiren ilk 100.000 kişiden birisi olmanız.

Kampanyanın Geçerlilik Süresi
Kampanya " 26 Ocak – 28 Şubat 2018 " tarihleri arasında, katılımdan sonra farklı günlerde ve tek seferde yapılan her 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyanın Detayları
Yurtdışı işlemler, mail order, online,taksitli İşlemler ve Sanal kartla yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
Kampanyaya katılım müşteri bazlıdır. Bir müşteri tüm kartlarıyla alışverişten en fazla 100 TL bonus kazanabilecektir.
Kazanılan bonuslar alışveriş sonrası işlemin yapıldığı kredi kartına otomatik olarak yüklenecektir.
Kazanılan bonuslar süresiz kullanım hakkına sahip olup, geri alım yapılmayacaktır.
Kuyum ve vergi harcamaları dahil değildir.
Bonus kullanımları, Nakit Avans işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Paracard, net kartlar ve tarım, business, işletme gibi ticari kartlar ile yapılan işlemler dahil değildir.
Ek kart harcamaları kampanyaya dahil değildir.
İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Bonus posu zorunluluğu yoktur.
Kampanyayla ilgili tüm gelişmeleri DenizKartım mobil uygulaması üzerinden Bildirimler menüsünden görüntüleyebilirsiniz.
DenizBank Kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanyaya dahil olan sektörlerdeki üye işyerlerinin MCC kodlarının herhangi bir sebeple belirtilen sektörlere ait olmaması nedeniyle “kampanyadan faydalanamama hallerinden” Bankamız sorumlu değildir.